• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 27 Mayıs 2019
  • 02:39
 
M1 ADANA AÇIKHAVA SİNEMASI İLE DAHA EĞLENCELİ Açıkhava Sinema Günleri 21 Eylül-13 Ekim arası her Cuma, cumartesi M1 Adana AVM’de !..

M1 ADANA AÇIKHAVA SİNEMASI İLE DAHA EĞLENCELİ

KENT -    M1 Adana AVM’de 21 Eylül Cuma günü  başlayacak olan  ve 13 Ekim’e kadar sürecek olan hafta sonu Açıkhava Sineması etkinlikleri eğlenceli,komik,çok keyifli filmlerle Adanalıları bekliyor.

 

  Adana'nın en büyük ve en başarılı Alışveriş Merkezi M1 Adana AVM, dünden bugüne hayata geçirdiği sayısız organizasyon ve etkinlikle bölgenin sosyal yaşamına renk katmaya devam ediyor.

 

   Bu çerçevede bu yıl da gerçekleştirilecek olan Açık Hava Sineması etkinliklerinde her hafta Cuma-Cumartesi günleri Türk Sinemasının seçkin filmlerinin gösterime  sunulacak. Yıldızlar altında sinema keyfi ; 21 Eylül Cuma günü “Tatlım Tatlım” filmi ile başlayacak.  22 Eylül Cumartesi ;  “Kolonya Cumhuriyeti”, 28 Eylül Cuma günü ; “Deli Dumrul 29 Eylül Cumartesi  günü ;  “Sen Kiminle Dans Ediyorsun” , 05 Ekim Cuma günü ; “Aile Arasında ” 06 Ekim Cumartesi günü ; “Deliha” , 12 Ekim Cuma günü ;  “Düğüm Salonu” , 03 Ekim Cumartesi  günü ; “Cici Babam” gibi birbirinden keyifli filmlerin yer aldığı açık hava sinema  gösterimleri bir ay boyunca sürecek.

    Her Cuma Cumartesi Saat 20:00’de yıldızların altında gerçekleşecek Sinema Keyfi M1 Adana AVM  ziyaretçilerini bekliyor.  

 

   M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü;  Yalçın Öz, “M1 Adana  AVM’de  18 yıldan bu yana eğitici ve aynı zamanda eğlendirici aktiviteler ile halkımızı buluşturduk. Ücretsiz Açıkhava Sinema  gösterimlerinin de  geçtiğimiz yıllarda ziyaretçilerimiz tarafından yoğun katılım ile birlikte  büyük bir ilgi görmesi bizi mutlu etti. Bu yıl gerçekleştirilecek olan etkinliklere  Tüm halkımızı davet ediyoruz.” dedi.


Yorumlar (1)
    Google