• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Ağustos 2019
  • 01:59
 
KUTLU’DAN YILDIZ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ Türkiye Basketbol Federasyon’u Adana İl Temsilcisi Abdullah Kutlu, kentte tarihinde ilk kez yapılan Kadınlar Basketbol Cumhurbaşkanlığı Kupası final maçındaki güvenlik tedbirleri katkılarından dolayı İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’a teşekkür plaketi verdi

KUTLU’DAN YILDIZ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

EMNİYET TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR ETTİ

Abdullah Kutlu, Adana olarak Cumhurbaşkanlığı Kupası final maçını sorunsuz atlatmanın gururu içinde olduklarını ifade ederek, “Böylesi büyük bir organizasyon için tüm kurumlar el birliği yaptı. Müsabakanın güvenlik bölümü önemliydi ve Emniyet Müdürümüz Selami Yıldız’ın organizasyonu ile kimsenin burnu bile kanamadan final maçımızı oynattık. Selami Yıldız müdürümüzün nezdinde tüm emniyet teşkilatımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.   

 

1500 MAÇTA SORUN YAŞAMIYORUZ

Basketbol İl Temsilcisi Abdullah Kutlu, ayrıca kentte bir sezon boyunca ilkokul, ortaokul lise ve kulüpler bazında minik, küçük, yıldız, genç ve büyük erkekler kategorilerinde bin 500 civarı maç oynandığını alınan güvenlik tedbirleri sayesinde hiçbir sorun yaşanmadığını ve bunun içinde teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

 

GÖREVİMİZİ YAPMANIN HUZURU İÇİNDEYİZ
İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız ise Abdullah Kutlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Spor müsabakalarının güvenlik açısından sorunsuzca geçmesini sağlamanın huzuru içindeyiz. Bu plaketi tüm emniyet teşkilatı adına alıyorum” diye konuştu. 

 

 


Yorumlar (1)
    Google