• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Şubat 2019
  • 00:15
 
Koncuk: ‘Akşener Cumhurbaşkanı, İYİ Parti iktidar olacak’ ENT- İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Koncuk’tan bomba gibi iddia.Seçim çalışmalarını gece-gündüz demeden aralıksız sürdüren İsmail Koncuk, vatandaşların gösterdiği yoğun teveccüh karşısında, Genel Başkanları Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı, İYİ Parti’nin ise TBMM’de çoğunluğu sağlayarak iktidar olacağını iddia etti.

Koncuk: ‘Akşener Cumhurbaşkanı, İYİ Parti iktidar olacak’

KENT- İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Koncuk’tan bomba gibi iddia.Seçim çalışmalarını gece-gündüz demeden aralıksız sürdüren İsmail Koncuk, vatandaşların gösterdiği yoğun teveccüh karşısında, Genel Başkanları Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı, İYİ Parti’nin ise TBMM’de çoğunluğu sağlayarak iktidar olacağını iddia etti.Adana Milletvekili adaylarından Doç. Dr. Şule Tüdeş ve Sibel Çakmak’la birlikte merkez ilçeler dahil köy ve mahalleleri adım adım gezen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Koncuk, çıtayı yükselterek bir iddiada daha bulundu. Ceyhan, Karataş, Kozan, Yumurtalık, Pozantı’yı karış karış gezerek vatandaşların nabzını tutan Koncuk, dertlerini dinleyip, sorunların çözümü noktasında bol bol notlar alarak, iktidar olunca gereğinin yapılacağının sözünü verdi.‘AKŞENER’İ CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ’

“Vatandaşlarımız, Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı, İYİ Parti’nin de iktidar olacağına o kadar inanmış ki, tüm sorunlarını bizimle paylaşıyorlar” diyen Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili adayı İsmail Koncuk, “16 yıllık AKP iktidarında tünelin sonu görüldü. Vatandaş artık bıkmış. Pahalılık bir yandan, terör bir yandan vatandaşın huzurunu kaçırmış durumda. Haksızlığa, adaletsizliğe, işsizliğe, gelir dengesizliğine hayır demek isteyen vatandaşlar, tek çare olarak Meral Akşener Hanımefendi’yi Cumhurbaşkanı, İYİ Parti’yi de iktidar olmakta görüyorlar. Parti olarak o kadar güçlü bir rüzgar yakaladık ki, iktidar artık bizim olacak” dedi.


Yorumlar (1)
    Google