• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mart 2019
  • 12:55
 
Kiremithanespor'da Burhan Hoca Faktörü Kiremithanespor'a sihirli dokunuş oldu. Büyük yatırım yapan Susar ailesi büyük emek harcadılar.

Kiremithanespor'da Burhan Hoca Faktörü

Kiremithanespor'a sihirli dokunuş oldu. Büyük yatırım yapan Susar ailesi büyük emek harcadılar. Mehmet Susar, Veysel Susar, Müslüm Susar ve  Osman Susar el ele omuz omuza vererek ceplerinden harcayarak Kiremithanespor'u vitrine çıkarıp 3 lig kapısına getirdiler.  Adanamız tarihinde Bal liglerinde böyle tablo ile karşılaşmadı. Susar ailesi tarihe altın harflerle not düşmüştür. 

BURHAN SÜRER'DEN SİHİRLİ DOKUNUŞ  

Kasap Burhan göreve gelmesi ile bambaşka bir havaya bürünen Kiremithanespor önüne geleni kasap gibi parçaladı. Sabreden kaliteli futbol oynatan disiplinli özverili Adana'nın İmparatoru Şampiyon Hocası Kasap lakaplı Burhan Sürer İlkyarı da ligin tepesini kuşattı sardı. Herkesin korkulu rüyası olurken ilkleri de başardı. Kasap Burhan Sürer ekip arkadaşları ile her maçı final gibi görerek her maça göre ayrı taktikler ile sahaya çıkarak olumlu sonuçlar almaları büyük alkış alıyor 3. lig mi dedik Nneden olmasın diyen Kasap Burhan Sürer yaptığı açıklamada "Adanamız böyle başarılara malesef aç kalmıştır biz bu açlığı bitireceğiz Kiremithanespor 3. lige çıktığı zaman Adana'da bir çok futbolcunun önü açılacak hayatları kurtulacak gençlerimiz mutlu olacaklar" dedi Kasap Burhan hoca bu başarıda Susar ailesinin hizmetlerini asla göz ardı edemeyiz bizlere maddi manevi yanımızda olmuşlardır bu kaliteli kadromla 3. lige çıkaracağım Adana'da bayram havası esecektir" şeklinde konuştu


Yorumlar (1)
    Google