• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Ocak 2019
  • 04:41
 
İYİ Parti Adana İl Başkanlığına Göktürk Boyvadaoğlu seçildi KENT- 24 Kasım 2018 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği Genel Seçimler öncesi aday adayı olmayı düşünen siyasiler istifa ederek yarışa katıldılar.

İYİ Parti Adana İl Başkanlığına Göktürk Boyvadaoğlu seçildi

KENT- 24 Kasım 2018 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği Genel Seçimler öncesi aday adayı olmayı düşünen siyasiler istifa ederek yarışa katıldılar. 
İYİ Parti Adana Kurucular Kurulu üyesi M.Metanet Çulhaoğlu da bu düşünceyle İl Başkanlığı görevinden istifa ederek,  bu onurlu yarışa katılması sonucunda İl binasında yeni Başkanın seçimi yapıldı. İl Yöneticilerinin katılıp, oy kullandığı sandıktan kazanan Göktürk Boyvadaoğlu oldu.
Boyvadaoğlu  İl Başkanı oluşu nedeniyle yaptığı açıklamada; M.Metanet Çulhaoğlu nun büyük emekler vererek İl Binasının ve İl yönetiminin oluşumunda büyük katkılar verdiğini , maddi ve manevi önemli desteklerinin olduğunu belirterek kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Yaptığı güzel çalışmalarla, partili partisiz herkesin gönlünü kazanan Çulhaoğlu bizler için örnek olmuştur. Kendisinin bu çalışmalarını boşa çıkartmayacak, özverili çalışmalarımızla partimizi en iyi yerlere getireceğiz. 
1965 yılında Adana’da doğdum. Adana Anadolu Lisesini ardından Ç.Ü. İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim.Evli ve iki çocuk babasıyım. Halen serbest ticaretle birlikte tarımla uğraşmaktayım.
İyi Parti olarak hedefimiz ; Adana’da 1. Parti olmak , Ülke genelinde de iktidar olmaktır. Bu doğrultuda Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER’i de Cumhurbaşkanı yapmaktır. Hiçbir şekilde ben düşüncesinde olmayacağız, biz diyerek tüm il yöneticisi  arkadaşlarımla ekip olarak çalışmalarımızı sürdürüp , tek adam sistemi değil , parlamenter sistemin savunuculuğunu yapacağız. 
Allah yardımcımız olsun.

 


Yorumlar (1)
    Google