• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ağustos 2019
  • 06:03
 
Hüseyin Sözlü'nün Neferi Kadir Gül Adana spor camiasın önemli ismi Büyükşehir Spor Daire Müdürü Kadir Gül 5 yıl boyunca spor camiasının sporcuların tüm sorunlarını çözdüler.

Adana spor camiasın önemli ismi Büyükşehir Spor Daire Müdürü Kadir Gül 5 yıl boyunca spor camiasının sporcuların tüm sorunlarını çözdüler. Adana oldu olalı böyle hizmetleri ne gördü ne duydu nede işitti. Spor Daire Başkan'ı Halil Hızlısoy destek ve katkıları asla inkar edilmez. Kadir Gül Hüseyin Sözlü için çalmadık kapı sıkmadık el bırakmıyor. Önceki gün Yurtspor desteğini aldı. Bire bir sporcular ile tek tek görüşerek Hüseyin Sözlü için oy istedi. Jimlastik sporculara madalya verdi. Vvelilerden Hüseyin Sözlü için oy istedi. Polisin bile girmeye itina ettiği Şakirpaşa'da Karete Judocu sporculara hediyeler dagıttı. Büyükşehir Spor Dairesi her yerde spor yaptırıyor, malzemeler ve otobüsler veriyor farkındalık yaratıyor ezber bozan Kadir Gül hizmette sınır tanımıyor. Beşiktaş Futbol Okullarının tüm ihitiyaçlarını karşıladı. Anadolu Yardımlaşma Derneği "Kadir Gül'ü ziyaret ederek, Hüseyin Sözlü'ye açık desteğiz" dedi. 

Grup grup sporcuları ziyaret ederek oylar Hüseyin Sözlü'ye, Yüregir'de oynayan Batman'lı Cemal Okay, Yüregir Belediyespor'da oynayan Mardin'li Kaleci Şehmuz Karamanogullar'ı, Okçularspor'da oynayan Siirt'li takım Kaptan'ı Metin Şengil, Siirt'li Vedat Şili, Siirt'li Muhsin Çidamal ve Şırnak'lı Yaşar Akçar Hüseyin Sözlü'ye açık oy atacaklar. Yüregir'de oynayan Urfa'lı Ramazan Sezarcan, Havutlu'da oynayan Bingöl'lü Sami Açık Hüseyin Sözlü" dedi,

Van'lı CR 7 Ferhat Yarar "Hüseyin Sözlü Başkan'ın hep spora sahip çıktığını ifade ederek "Hüseyin Sözlü" şeklinde konuştu.

Pınar Cesurspor'dan Mardin'li kaleci Rıdvan Cankat, Diyarbakır'lı Seyhan Demirspor'dan Orhan "Hüseyin Sözlü" dediler.

Spor Camiasını Hüseyin Sözlü'nün arkasında kaya gibi durması Ayakta alkışlanıyor Kadir Gül farklı bir brokrat herkesin ayağına gidiyor. Her kesime hitap ediyor adil ve eşit davranıyor. Telofonlara çıkıyor yapamayacağı hiç bir sözü vermiyor. İşte herkes Kadir Gül'ü bu yüzden seviyor. Kadir Gül Hüseyin Sözlü'nün talimat direktifleri ile Adana Spor camiasını kucakladı. Sorunsuz bir Amatör Camiası oldu.

Kadir Gül "5 yıllık Hüseyin Sözlü adına yetki istiyor. 5 yılda 40 yıllık yapılamayan işleri yapan Kadir Gül 5 yıl aldıkları yetki ile 50 yıllık hizmetleri yapacakların altını kalın çizgiler ile çiziyor Hüseyin Sözlü'ye Sözlüyüz Adana'yı sporda yeni başarılar yeni hizmetler için tüm spor camiasını Hüseyin Sözlü'ye oy vermeye davet ediyorum" dedi.

Son dakika Adana Havacılık Spor Kulüpleri Hüseyin Sözlü'yü destekleme kararı aldılar

Adana Doğa Bisiklet sporları Hüseyin Sözlüyü destekleme kararı Aldılar eski Emekli sporcular Kadir Gülün organizesi ile kahvaltıda buluşarak Hüseyin Sözlü dediler Çoukorova Endura Motasiklet kulübü Hüseyin Sözlüye açık destegiz dediler Karete il Temsilcisi Tahir Türkaslan Tüm karete kulüplerin Hüseyin Sözlü etrafında birleştigini açık oy vereceklerini söyledi

Havuzlarda Yüzücü velilerinden oy isteyen Kadir Gülün temposuna yetişilemiyor Hüseyin sözlü başkan için Kadir Gül seferberlik olaganüstü hal ilan etti. Güreş Takımları Boks kulüplerini ziyaret eden Kadir Gül davullar zurnalar ile karşılandı Kadir Gül Hüseyin sözlü fark atacak diyerek sözlerini tamamladı


Yorumlar (1)
    Google