• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Ocak 2019
  • 22:36
 
Hürriyet İlköğretim Okulu’nda renkli 23 Nisan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Adana Merkez Seyhan ilçesi Hürriyet İlköretim Okulu’nda da çoşku içinde kutlandı. Törende renkli görüntüler, gösteriler ve mutlu anlara sahne oldu.

Hürriyet İlköğretim Okulu’nda renkli 23 Nisan

Hürriyet İlköğretim Okulu’nda renkli 23 Nisan

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Adana Merkez Seyhan ilçesi Hürriyet İlköretim Okulu’nda da çoşku içinde kutlandı. Törende renkli görüntüler, gösteriler ve mutlu anlara sahne oldu.
Adana’nın Seyhan ilçesindeki Hürriyet İlköretim Okulu’nda da düzenlenen 23 Nisan töreni ailelerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Okul bahçesindeki törenlerde gösteri yapan çocuklardan daha heyecanlı olduğu gözlenen aileler cep telefonlarıyla bol bol görüntü aldı. 
Zeybek oynayan, halay çeken, modern dans gösterisi sunan, şiir okuyan, davul ve bağlama çalan çocuklar Türk Pop ve Halk Müziği’nin seçkin eserleriyle de izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. 
Hürriyet İlköretim Okulu 2 L sınıfı öğretmeni Hüseyin Talip Benli 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşku içinde kutladıklarını belirterek ailerinin bu konuda kendilerine çok yardımcı olduklarını çocuklarının bu mutlu günde yalnız bırakmadıkları için mutlu olduklarını söyledi. 


Yorumlar (1)
    Google