• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Nisan 2019
  • 07:28
 
Hadırlıgücün'den Menderes Şeflek'e destek Hadırlıgücü Yönetim Kurulu önceki gün acil olarak toplanarak Hadırlıgücü'nün Fahri Başkanlarından Hadırlıgücü'ne önemli destekler veren Menderes Şeflek'i destekleme kararı aldılar

Hadırlıgücün'den Menderes Şeflek'e destek

Hadırlıgücü Yönetim Kurulu önceki gün acil olarak toplanarak Hadırlıgücü'nün Fahri Başkanlarından Hadırlıgücü'ne önemli destekler veren Menderes Şeflek'i destekleme kararı aldılar. Hadırlıgücü'nün önemli ismi işadamı spor aşığı Menderes Şeflek'in Seyhan Belediyesi mecliste sporun sorunlarını çözeceğine inandığımız Fahri Başkanımız Menderes Şeflek'in sonuna kadar yanındayız. Açıklamada Menderes Şeflek'in Egitim ve Sosyal Kültürel alanda önemli işlere imza atmıştır. çalışmalarını Seyhan Belediye Meclisinde devam etmesin Adanamıza Hadırlı'ya daha faydalı olacağına inanıyoruz dendi. Konu hakında bir açıklama işadamı Menderes Şeflek "Hadırlıgücü'nün şahsıma göstermiş oldugu olaganüstü desteği büyük bir tevecühtür. Şahsım onure edilmiştir diyen Menderes Şeflek sporu seviyorum eğitime büyük önem veriyorum Amatörsporun sorunlarını çok iyi biliyorum ne yapmak istediğimi çok iyi biliyorum diyen Menderes Şeflek Seyhan Belediyesinde Sosyal ve Kültürel alanda geliştirecem Seyhan'da sporda fark yaratacak hizmetlerim olacak Seyhan Belediye Meclisine girecem" dedi.
Menderes Şeflek sözlerine hizmet etmek gençlere yardım etmekten zevk alıyorum hizmette sınır yoktur Adanamıza aşık biriyim"  şeklinde konuştu.

 


Yorumlar (1)
    Google