• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Ocak 2019
  • 08:49
 
Gelişim cimnastiğinde marka oldular Adana’nın en modern ve tecrübeli cimnastik üstü olan Çukurova Üniversitesi, geçtiğimiz günlerde gelişim cimnastiği okulu öğrencilerine madalyalarını dağıttı. Yaklaşık 50 minik cimnastik sporuna gönül vermiş isimlere madalya dağıtılırken geleceğin sporcularının yetenekleri ve gelişimleri ise antrenör Murat Sanrı ve Fatoş Bozgüney’in taktirini kazandı.

Gelişim cimnastiğinde marka oldular

Adana’nın en modern ve tecrübeli cimnastik üstü olan Çukurova Üniversitesi, geçtiğimiz günlerde gelişim cimnastiği okulu öğrencilerine madalyalarını dağıttı. Yaklaşık 50 minik cimnastik sporuna gönül vermiş isimlere madalya dağıtılırken geleceğin sporcularının yetenekleri ve gelişimleri ise antrenör Murat Sanrı ve Fatoş Bozgüney’in taktirini kazandı.

CİMNASTİKÇİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
ÇÜ Cimnastikte Türkiye’nin en önemli altyapısına sahip okulu olurken burada çeşitli yaş gruplarına bağlı toplam 200 sporcu yer alıyor. ‘Gelişim Cimnastliği’ bölümünde yer alan minik öğrenciler Fatoş Bozgüney’in büyük emekleri ve katkılarıyla kendi yeteneklerine katkı koyup gelecekte önemli bireyler olabilmek için çaba sarf ederken, başarı sağlayan isimler ise madalya ile ödüllendirildi. Yapılan madalya töreninde minik cimnastikçilerin mutlulukları gözlerinden belli olurken sporcu velileri de bu güzel platformda yerlerini aldıkları gözlendi.
BOZGÜNEY BÜYÜK KATKI KOYDU
Haftanın tüm günü Çukurova Üniversitesi Cimnastik Bölümünde eğitim veren Murat Sanrı ve Fatoş Bozgüney ikilisi özellikle çocukların üzerinde fiziki gelişimi sağlarken ruhsal gelişimi de amaç edinmesinde etken rol üstleniyorlar. Gelişim cimnastliği çocukların alması gereken en temel spor branşı olduğunu belirten antrenör Fatoş Bozgüney, “Minik sporcularımız önemli ve yorucu geçen idmanların ardından madalya ile emeklerini taçlandırdık. Çukurova Üniversitesi olarak verdiğimiz eğitimlerle geleceğin sporcularını yetiştirdiğimizi söyleyebilirim” dedi. 


Yorumlar (1)
    Google