• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mart 2019
  • 06:42
 
Enver Uskalelier 'Hizmet için varım' Akkapıspor'da hizmete doyacak Enver Uskalelier Akkapı'nın önemli ailelerinden spor sevdalılası Antrenör Şaban Zorluer'den büyük destek gelirken Adanaspor Altyapı Antrenörü Akkapı'nın önemli spor adamı Alper Yeşil tam destek verid. Enver Uskalelier ile el ele vererek Akkapı'yı spor cenneti yapmaya hazırlanıyorlar. Kürkçüler'in efsane hocasaı Mehmet Uskalelier 'Amcamın yanındayım Akkapı'nın kakus talihini yeneceğiz Akkapı parmakla gösterilecek" dedi. Enver Uskalelir'e destek furyası spor camiasına Baklalıspor Antrenörü Ersoy Tokmak Sporun önemli ismi Nasir Ünaldı "Maddi manavi her zaman Enver Uskalelier'in yanındayız" dediler.

Enver Uskalelier 'Hizmet için varım'

Akkapıspor'da hizmete doyacak Enver Uskalelier Akkapı'nın önemli ailelerinden spor sevdalılası Antrenör Şaban Zorluer'den büyük destek gelirken Adanaspor Altyapı Antrenörü Akkapı'nın önemli spor adamı Alper Yeşil tam destek verid. Enver Uskalelier ile el ele vererek Akkapı'yı spor cenneti yapmaya hazırlanıyorlar. Kürkçüler'in efsane hocasaı Mehmet Uskalelier 'Amcamın yanındayım Akkapı'nın kakus talihini yeneceğiz Akkapı parmakla gösterilecek" dedi. Enver Uskalelir'e destek furyası spor camiasına Baklalıspor Antrenörü Ersoy Tokmak Sporun önemli ismi Nasir Ünaldı "Maddi manavi her zaman Enver Uskalelier'in yanındayız" dediler.

USKALELİER HİZMET İÇİN VARIM 

Enver Uskalelier "Akkapı Mahalesine Muhtar Adayıyım spor alanında gençlerin kötü alışkanlıklardan kurtularak spora yönelmesi için spor camiasın önemli isimleri ile birlikte ilklere imza atacağız Yaz futbol okularını çogaltacagız kurslarda gençlerimize spor malzemelerini ücretsiz vereceğiz aidat verdirmeyeceğiz Akkapı spora doyacak hizmertte sınır tanımayacağız hizmet için varız" dedi.  

Uskalelier "Sporun dışında okul önlerine kamere sistemi ünüversite ögrencilerine burs ve etüt merkezleri yapacağız Akkapı hizmete doyacak Akkapı'ya yagmur gibi hizmetler getireceğiz diyen Enver Uskalelier Akkapıspor kulübü bizim olmacsa olmazımızdır Bal ligine çıkması için taşın altına elini değil gövdemizi katacağız Akkapısporu her branşta şampiyonluğa oynatacağız destek benden başarı sporculardan" diye konuştu.

USKALELİER'E ONUR PLAKETİ 

Spor aşığı sporsever Muhtar adayı Enver Uskalelier'e kışın sporculara kışlık malzemeler alması nedeni ile onur ve şeref plaketi takdim edilecek. Enver Uskalelier hizmette sınır yok Akkapı'ya kendimi adadım.


Yorumlar (1)
    Google