• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mart 2019
  • 15:50
 
Engin Aşkın farkı Önceki gün Hadırlıgücü U 15 Antremanında futbolcular ile tek tek ilgilenmesi gözlerden kaçmadı ayakabı bagı çözülen futbolcunun ayakkabı bagını baglayan Engin Aşkın büyük taktir aldı.

Engin Aşkın farkı

Önceki gün Hadırlıgücü U 15 Antremanında futbolcular ile tek tek ilgilenmesi gözlerden kaçmadı ayakabı bagı çözülen futbolcunun ayakkabı bagını baglayan Engin Aşkın büyük taktir aldı. Top sürme ayak içi pas şut çalışması yapan Hadırlıgücü U 15 Takımın yapmış oldugu şık haraketler ile göz doldurdular şutlar ile kaleyi bombardımana tutan futbolcular izleyenlerden büyük alkış aldılar. Antrenör Engin Aşkın "Gençlerimizi plan ve program dahilinde sistemli bir şekilde egitiyoruz çok yetenekli futbolcularımız var bir çoğu ilerde prof takımlarda imza atacaklardır" dedi 

ANTREMANA İRFAN ŞEFLEK SÜPRİZİ 

Hadırlıgücü Başkanı İrfan Şeflek sadece Amatör takıma değil gençlerede önem vermesi ile tanınıyor gençlerin idmanı izleyerek tam not veren Başkan Şeflek genç futbolcuları tek tek tebrik etti. İrfan Şeflek mesaisini Amatör idmanı izleyerek sürdürdü Amatör takım İkinci yarı kadrosuna nokta transferler yaptı Tayfun kerem dalyam asım gibi flaş transferleri kadrosuna katarak büyük sükse yapıp nokta 2 transfer ile Hadırlıgücü Süper Amatörün tozunu atacaktır.


Yorumlar (1)
    Google