• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 27 Mayıs 2019
  • 02:42
 
Engeller kalkacak sorunlar azalacak KENT- Umut Dayanışma Engelliler Derneği’nce düzenlenen iftar yemeğinde, dernek üyeleri, dernekle dayanışma içinde olan hayırseverler, bürokratlar ve konuklar buluştu.

Umut Dayanışma’nın iftar yemeğinde gönüller bir oldu

KENT- Umut Dayanışma Engelliler Derneği’nce düzenlenen iftar yemeğinde, dernek üyeleri, dernekle dayanışma içinde olan hayırseverler, bürokratlar ve konuklar buluştu.

Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel’in de katılımıyla, Komşu Restoran’da bir araya gelen topluluk samimi bir ortamda iftar yemeği yedi.

 

Umut Dayanışma Engelliler Derneği Başkanı Sevim Eyrisakal, kendilerine destek olarak, üyelerinin ve genelde engellilerin Adana’daki sorunlarının azalmasına katkı sağlayanlara teşekkür etti.

 

Umut Dayanışma Engelliler Derneği Fahri Başkanı Esin Parlak da, Sevim Eyrisakal ile diğer dernek üyelerinin yanında olmaya, gücü ve enerjisi oranında destek vermeye devam edeceğini söyledi. Esin Parlak, iftar yemeğinde kendilerini yalnız bırakmayan konuklara da minnettarlıklarını iletti.

 

 

İftar yemeğinin ardından, Umut Dayanışma Engelliler Derneği’ne katkılarından dolayı; İl Dernekler Müdürü Recep Kurtoğlu, İşadamı Bülent Özülkü, Dr. Rıza Mete, Şaban Üçgül, Yasemin Yılmaz, Esin Parlak, Ayfer Köni, İldeniz Özal, Fatoş Başak Şen’e plaket verildi.

 

 


Yorumlar (1)
    Google