• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Ocak 2019
  • 08:44
 
Enerjisa’dan Mersin ve Adana’da 6 Yeni İşlem Merkezi KENT- Enerjisa, 9 milyon müşterisinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, elektrik tedarikinde değer yaratmak ve satış sonrasında destek sağlamak için fiziksel ve dijital kanallar üzerinden yeni çalışmalarını hayata geçirmeye devam ediyor.

Enerjisa’dan Mersin ve Adana’da 6 Yeni İşlem Merkezi

Enerjisa’dan Mersin ve Adana’da 6 Yeni İşlem Merkezi


KENT- Enerjisa, 9 milyon müşterisinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, elektrik tedarikinde değer yaratmak ve satış sonrasında destek sağlamak için fiziksel ve dijital kanallar üzerinden yeni çalışmalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Mersin’de Erdemli, Silifke, Anamur, Mezitli ve Yenişehir’de toplam 5 ve Adana Seyhan’da da 1 yeni Enerjisa İşlem Merkezi’nin daha açılışını gerçekleştirildi. Enerjisa İşlem Merkezleri’nin 14 ve 15 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleşen Açılış Törenlerine; Enerjisa Satış Başkanımız Hüseyin Çağlar, Enerjisa Yönetim Ekibi ve yerel yönetim temsilcileri katıldı.
Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) Enerjisa müşterilerinin tek noktada birçok işlemi tek seferde gerçekleştirebilmesine olanak sağlanıyor. Müşteriler, kaliteli hizmetten yararlanırken zamandan da tasarruf ediyor. Abonelik başvurularında gerekli evrakları temin eden müşteriler işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) tamamlayabiliyor. Ayrıca elektrik faturasını ödeyebiliyor, elektrik abonelikleriyle ilgili açma-kapama ve nakil işlemleri de yürütebiliyor. Bunun yanı sıra doğalgaz, su ve cep telefonu faturaları da dâhil olmak üzere geniş yelpazede fatura ödeme imkânı sağlayan Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) yapılan elektrik faturası ödemelerinde müşterilerden işlem bedeli alınmıyor. Enerjisa İşlem Merkezleri’nde sunulan kaliteli hizmeti daha da yaygınlaştırarak müşterilere daha yakın ve kolay hizmet verilmesi hedefleniyor. Enerjisa İşlem Merkezleri’nin (EİM) sayısı 2018 yılı başından itibaren açılan 16 yeni nokta ile 71’e ulaştı, Haziran sonuna kadar 85’e, yılsonuna kadar da 105‘e ulaşması hedefleniyor. Müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak için çalışan Enerjisa, hizmet ağı ve kalitesini de her geçen gün arttırmaya devam edecek.
Enerjisa İşlem Merkezleri (EİM), hafta içi 08:30 – 18:30, cumartesi günü ise 09:00- 16:00 saatlerinde hizmet veriyor.
Enerjisa İşlem Merkezleri aşağıda yer alan adreslerde hizmet verecek; Enerjisa Silifke İşlem Merkezi: Saray Mah. Menderes Cad. No:5/C Silifke/Mersin
Enerjisa Anamur İşlem Merkezi: Saray Mah. Tahsin Soylu Cad. Karan Pasajı No:10 Anamur/Mersin
Enerjisa Erdemli İşlem Merkezi: Merkez Mah. Türbe Cad. No:19/A Erdemli/Mersin
Enerjisa Yenişehir İşlem Merkezi: Viranşehir Mah. Viranşehir Cad. Meltem Yapı Koop. Apt. Zemin Kat No:4 (Mezitli Belediyesi Yanı) Mezitli/Mersin
Enerjisa Seyhan İşlem Merkezi: Ziyapaşa Mah. Barajyolu Caddesi 67001 Sok. Teğmenler Apt. No:2 Seyhan/Adana
Enerjisa Yenişehir-Göçmen İşlem Merkezi: Barbaros Mah. Nevit Kodallı Caddesi Şeref Apt. C Blok No:24/B Yenişehir/Mersin


Yorumlar (1)
    Google