• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Ağustos 2019
  • 10:32
 
Emekspor’un Başkanı Üzelgeçici oldu KENT- Emekspor 1978’in kulüp başkanlığına iş adamı Tanır Emre Üzelgeçici getirildi. ASKF Üst Kurul Delegesi olan Üzelgeçici, kulüplerinin geçmiş yıllarda önemli başarılara imza attığını belirterek, “Emekspor ruhunu yeniden canlandıracağız” dedi.

Emekspor’un Başkanı Üzelgeçici oldu

KENT- Emekspor 1978’in kulüp başkanlığına iş adamı Tanır Emre Üzelgeçici getirildi. ASKF Üst Kurul Delegesi olan Üzelgeçici, kulüplerinin geçmiş yıllarda önemli başarılara imza attığını belirterek, “Emekspor ruhunu yeniden canlandıracağız” dedi.

Emekspor Kulüp Başkanı Tanır Emre Üzelgeçici, yeni sezonda amatör takımlarında görev alacak antrenörleri açıkladı… Şehmuz Okumuş ve İbrahim Demirtaş ile kaleci antrenörü olarak da Mehmet Akçayır’ın görev alacağını dile getiren Üzelgeçici, “Antrenör arkadaşlarımızın başarılı olacağına inanıyoruz. Her daim yanlarında olacağız. Birlik ve bütünlük içerisinde takımımızı başarıya sürükleyeceğiz” dedi.

 

KULÜP TESİSİ YENİLENECEK

İlk hedeflerinin mevcut tesisleri yenilemek olduğunu ve bunun içinde üzerlerine düşeni yapacaklarını belirten Kulüp Başkanı Tanır Emre Üzelgeçici, “Çalışmalarımıza hız verdik. Gerekli yerlerle başvurduk. Ligler başlayana kadar kulüp tesisi yenilenecek. Bizim için önemli olan takımımızı güzel ortamda maçlara motive etmektir. İstediğimiz hedefe ulaşacağımıza inanıyoruz. Sorumluluğumuzu biliyoruz. Her şey Emekspor için” ifadesini kullandı.

 

HEDEFİMİZ 500 SPORCU

Emekspor Kulüp Başkanı Tanır Emre Üzelgeçici, bu yıl amatör kümede söz sahibi olacaklarını ve gelecek yıl tüm branşlarda harekete geçeceklerini ifade ederek, “Hedefimiz 500 sporcu olacak. Adana ve Türk futboluna yeni yetenekli isimler kazandıracağız. Geçmiş yıllarda önemli başarılara yürüdük. Aynı ciddiyet ve sorumluluk içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu onurlu mücadelemizde yanımızda olacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

 


Yorumlar (1)
    Google