• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Ağustos 2019
  • 10:29
 
Eğlencebirliği bomba gibi Kızıldağ Futbol Turnuvasının güçlü ve iddalı takımlarından Eglencebirliği çalışmalarını aralıksız sürsürüyor Kulüp Başkan'ı Oses Çig Köfte Bölge Müdürü Ahmet Gök "Maddi manavi her türlü desteği veriyor kaliteli üst düzey futbolcuları bir bir kadrosuna katıyor.

Eğlencebirliği bomba gibi

Kızıldağ Futbol Turnuvasının güçlü ve iddalı takımlarından Eglencebirliği çalışmalarını aralıksız sürsürüyor Kulüp Başkan'ı Oses Çig Köfte Bölge Müdürü Ahmet Gök "Maddi manavi her türlü desteği veriyor kaliteli üst düzey futbolcuları bir bir kadrosuna katıyor. Ahmet Gök bu sene o sene şampiyonluk kupasını müzemize götüreceğiz" dedi. Antrenör Hasan Salih Topal "Başkanımız Ahmet bey bizlerin bir dediğini iki etmiyor. Biz de başkanımıza şampiyonluk kupası getireceğiz bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

Eglencebirliği keyifli futbolu ile herkesi şaşkına çevirecek takım kaptanı Ali Kemal Topal "Madromuz kaliteli birlik beraberlik en üst seviyede bende takımıma ekstra katkılar katacağım herkese bambaşka bir Ali Kemal izletecem bu sene futbolda son senem Erzurum'da Antrenörlük kursunda diploma aldım seneye hocalık yapacam futbolumu şampiyonluk kupası ile taçlandırıp bırakacam" şeklinde konuştu.


Yorumlar (1)
    Google