• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Ocak 2019
  • 16:58
 
Diren Özgül'ü takip ve takdir ediyoruz Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili a.Adayı Diren Özgül, seçim çalışmaları kapsamında gezilerine devam ediyor. Diren Özgül, Dünya Türkmenler Birliği Başkanı İsmail Demirdüzen’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında fikir alış verişinde bulundu.

Diren Özgül'ü takip ve takdir ediyoruz

Diren Özgül'ü takip ve takdir ediyoruz


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili a.Adayı Diren Özgül, seçim çalışmaları kapsamında gezilerine devam ediyor. Diren Özgül, Dünya Türkmenler Birliği Başkanı İsmail Demirdüzen’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında fikir alış verişinde bulundu.

Dünya Türkmenler Birliği Başkanı İsmail Demirdüzen, Diren Özgül’e “Türkmen Dokası” adı verilen Türkmenlerin Milli Kıyafetini giydirdi. 
MHP a.Adayı Diren Özgül, “Türkmen Beyimiz Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ve Cumhur ittifakının, Milletin ve Vatanın emrindeyiz. Bu hayır 

niyetle sürdürdüğümüz  çalışmalarımızda milletimize Cumhur İttifakının hayrını ve gerekliliğini anlatıyoruz” dedi. 
DEMİRDÜZEN’İN HAYIR DUASINI ALDI

Diren Özgül, “Türk kültürüne, gelenek göreneklerimize sahip çıkan, ecdat sevgisi, hak yolunda ilerleyen, devlet ebed müddet çizgisinde, Yörük Türkmen Kültürünün yaşatılmasında büyük emekleri olan Dünya Türkmenler Birliği Başkanı İsmail Demirdüzen beyefendiyi ziyaret ederek hayır dualarına talip olduk” açıklamasını yaptı.

15 TEMMUZ’DAKİ DİK DURUŞU HAFIZALARIMIZDA
Dünya Türkmenler Birliği Başkanı İsmail Demirdüzen ise “Değerli kardeşimiz Diren Özgül’ün gerek mesleki, gerekse vatan, millet ve bayrak yolunda yaptığı çalışmaları takip ve takdir ediyoruz. Özellikle 15 Temmuz öncesi ve sonrasında ki dik duruşu ise hala hafızalarımızda" diye konuştu. 


Yorumlar (1)
    Google