• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Şubat 2019
  • 00:15
 
DİDEM BEKİROĞLU BÜYÜLEDİ Adana'nın, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı tek bale okulu olan Didem Bekiroğlu Bale ve Dans Okulu öğrencileri Sabancı Kültür Merkezi'nde sahne aldıkları gösteride dansları ve kostümleri ile büyüledi.

DİDEM BEKİROĞLU BÜYÜLEDİ

Bu yılın teması yine Atatürk ve Nazım Hikmet oldu. Sahne alan öğrenciler kadar salonu dolduran aileleri de onlar kadar heyecanlıydı. Remix şeklindeki İzmir marşındaki dansa salonu dolduranlarda alkışları ile tempo tuttular. 

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ OLDU 

Sosyal sorumluluk projelerine duyarlılığı ile de takdir toplayan Didem Bekiroğlu, yılsonu gösterisinden elde edilen geliri Yunusoğlu’nda bulunan Damar Arıkoğlu okulu öğren ilerine bağışladı. Gecede bir konuşma yapan okul müdürü İsmet Mert Aşşık, Didem Bekiroğlu Bale ve Dans Okulu öğrencilerine, velilerine minnettar olduklarını belirterek, Didem Bekiroğlu’da teşekkür plaketi verdi.

ÇOCUKLARINIZLA GURUR DUYUN

Didem Bekiroğlu, büyük alkış alan gösteri sonunda, “Bize emanet ettiğiniz çocuklarınızın yıl boyunca yaptıkları çalışmaların ürününü buradaki gösteride alacaksınız. Onlarla gurur duymanızı istiyorum. Çünkü içlerindeki sanat ve sanatçı ruhu ile özgüvenlerini pekiştirip sizlerin huzuruna çıkarak gösterilerini sundular. Hepsini alkışlıyorum” dedi.   


Yorumlar (1)
    Google