• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Şubat 2019
  • 08:48
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'nin küstah tehdidini açıkladı! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Rize İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşuyor... Erdoğan toplantı öncesi dışarda halka seslendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'nin küstah tehdidini açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Rize İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşuyor... Erdoğan toplantı öncesi dışarda halka seslendi. Erdoğan vatandaşlara, ''Hiç endişe etmeyin her alanda daha güzel şeyler olacak'' dedi.

İşte Erdoğan'ın salondaki konuşmalarından satır başları;

Biliyorsunuz dolar kuru üzerinden ülkemizin üstünde kara bulutlar dolaştırılmaya çalışılıyor. Bunlar ülkemize karşı başlatılan ekonomik savaşın füzeleridir, gülleleridir. Biz önlemlerimizi aldık alıyoruz. Önemli olan bunu ateşleyen elleri kırmaktır. Sanıyorlar ki bu millet döviz kurlarına teslim olacak. Biz birilerinin bize saldırısını anladık da, ey Kılıçdaroğlu sana ne oluyor? Sayın Genel Sekreter Hamzaçebi'ye teşekkür ediyorum. Genel Başkanı onu anlamamış.

''BURASI ÇADLADIKAPI ÜLKESİMİ, BİZ BESLEME DEĞİLİZ!''

Bu oyun önümüze geldiğinde biz, 'Ölürüz de böyle bir istiskale, aşağılanmaya rıza gösteremeyiz' dedik. Tehdit ediyor ya. 'Saat 18.00'e kadar, yarın akşam, göndereceksiniz.' Burası çatladıkapı ülkesi mi Burası Türkiye Türkiye. Ne yapıyorsunuz Biz besleme değiliz, ayakları üzerinde dimdik duran 81 milyonluk bir Türkiye'yiz.  

''BAHÇELİ'YE TEŞEKKÜR EDİYORUM''

Ben bu vesile ile Bahçeli'ye de teşekkür ediyorum. Yerli ve milli olanlar burada kendini ortaya koyuyor. Mesele bu. Millilik. Hedef ve istikamet aynı olunca konuştuklarınız uyuşuyor, örtüşüyor. Birileri bir yerlere hala çekmeye çalışıyorsa onlara diyecek bir şey yok. Hepimiz aynı gemideyiz ya


Yorumlar (1)
    Google