• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Mayıs 2019
  • 17:57
 
ÇOCUKLAR OKUL ÖNCESİ M1 ADANA AVM’DE EĞLENDİ M1 Adana AVM’de Eylül ayı başında okul öncesi düzenlenen ve 10 gün boyunca süren “Back to school” etkinlikleri çocukların büyük katılımı ve ilgisi ile gerçekleştirildi.

ÇOCUKLAR OKUL ÖNCESİ M1 ADANA AVM’DE EĞLENDİ

KENT - Okula dönüş aktiviteleri çerçevesinde düzenlenen “TERARYUM ATÖLYESİ” çalışmaları 10 gün boyunca  05-12 yaş grubundaki çocuklara yönelik olarak Adana’da ikinci  kez gerçekleştirdi. Teraryum aktivitelerine büyük ilgi gösteren minikler eğitmenler eşliğinde yaptıkları teraryumları M1 Adana’dan hatıra olarak evlerine götürdüler. Tatilin son günleri olan 14-15-16 Eylül Cuma-Cumartesi-Pazar günü de Sarıyer Sanat Tiyatrosunun çocuklar için sahnelediği tiyatro oyunları büyük  beğeni topladı. Uzun bir yaz tatili sonrası ; okul öncesi aktivitelere katılan minik çocuklar doyasıya eğlendi.

   M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “M1 Merkez Adana AVM’de  kurulduğu günden bu yana çocuklar için eğitim , sosyal içerikli aktiviteler ve  organizasyonlar yanında  eğlendirici aktiviteler ile  çocuklarımızı yıl boyunca buluşturuyoruz. Cam fanus içerisinde ve benzeri alanlarda doğanın taklit edildiği alanlara verilen Teraryum özellikle küçük yaştaki çocukların doğa bilinci ve yeteneklerinin ve yaratıcılıklarının ortaya çıkarılabildiği ve çocuk gelişimine katkıda bulunan bir etkinlik. Etkinlik süresince uzman eğitimciler tarafından teraryum yapımı ile ilgili katılımcı çocuklara eğitim verildi. Eğitim sonrası uzmanlar nezaretinde çocuklar tarafından yapılan teraryumlar hediye olarak kendilerine verildi. 5-12 yaş arasındaki çocuklarımızı  birbirinden renkli, yaratıcı eserleri ile  hayal dünyalarını ortaya çıkarabildikleri bu etkinliğe veliler ve çocuklarımızın büyük ilgisi bizi mutlu etti.” Dedi.

 

M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ HAKKINDA : 2000 yılında kapılarını açan M1 Adana AVM,, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. 200 mağaza , 90.000 m2  kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, eğlence ve kültürel etkinliklere katılma fırsatı sunuyor. 17 yıldır Adana ve bölge halkına her alanında farklı bir tecrübe yaşatan M1 Adana AVM’de Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları bulunuyor. Carrefoursa, H&M, IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, Media Markt, Koçtaş, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Armağan, Boyner, YKM, Zara, Marks&Spencer, GAP, Mango, Koton, Mavi, Teknosa, Goldpark, Kitapsan ve Paşabahçe gibi uluslararası ve ulusal zincir mağazaları, yerel markalarla aynı çatı altında toplayan M1 Adana AVM; 8.800 m2'lik sinema alanı, 1.600 m2'lik yiyecek - içecek bölümü (Food Court), 3050 araç kapasiteli otoparkı, ATM ve müşteri hizmetleri gibi modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor.  Ferah mekanı ve lezzetli alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi M1 Adana; çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence alternatifleriyle alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.

 


Yorumlar (1)
    Google