• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Ocak 2019
  • 22:34
 
Cim bom sevgisi engel tanımıyor Yatağa bağımlı engelli Kadir Hatunoğlu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Galatasaray takımını bir kez olsun görebilmen in özlemini yaşıyor.

Cim bom sevgisi engel tanımıyor

Hasta yatağında Galatasaray sevgisini  ve ismini  bir an olsun aklından çıkartmıyor. Dilinden şampiyonluk şarkılarını düşürmüyor. Baş ucunda Galatasaray Bayrağı ve üzerinde ise Galatasaray  battaniyesi var. İşte Galatasaray sevgisiyle insanlığa örnek teşkil  eden  Kadir Hatunoğlu’nun  tek hayali ise Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Galatasaray takımını yanında görmek istiyor.

HAYATA GALATASARAY SEVGİSİ İLE TUTUNUYOR

Adana’nın Seyhan İlçesi Yeşilevler Mahallesi Kireç ocağı  mevkiinde  ikamet eden Kadir Hatunoğlu,  Ablasının yanında ikamet ediyor. Çocukluğunda geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle  yatağa mahkum olmuş.  Hayatla bağlantısını ailesinin yardımı ile yapabilen Kadir Hatunoğlu   tam bir Galatasaray Fanatiği. Galatasaray sevgisi ile hayata bağlanmış. Evinde TV aracılığı ile Galatasaray’ın tüm maçlarını  takip ediyor.  

TEK HAYALİ  FATİH TERİM VE GALATASARAY TAKIMINI GÖREBİLMEK

Hayatta engelleri n sevgiyle aşılabileceğini gösteren  Kadir Hatunoğlu  aynı zamanda Adana’lı  olan Fatih Terim hastası. Fatih Terim’i bir kez olsun görmek, ona sarılmak ise en büyük hayali. Galatasaray takımının lig şampiyonluğunu ilan etmesine az bir süre kala  tecrübeli, vefalı Fatih Terim ve Galatasaray takımını görebilmenin özlemini  heyecanını  yüreğinde taşıyor.

 


Yorumlar (1)
    Google