• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Ocak 2019
  • 08:48
 
Ceyhanlı terzilerin acı günü KENT - Adana ESOB'a bağlı Ceyhan Terziler Esnaf Odası Başkan Vekili Nurettin Arslan'ın kayınbabası Mustafa Sugözü vefat etti.

Ceyhanlı terzilerin acı günü

KENT - Adana ESOB'a bağlı Ceyhan Terziler Esnaf Odası Başkan Vekili Nurettin Arslan'ın kayınbabası Mustafa Sugözü vefat etti.

76  yaşındaki 5 çocuk babası Mustafa Sugözü'nün cenazesi Ceyhan'da düzenlenen cenaze merasimi sonrası Ceyhan Yeni Mezarlığı'nda gözyaşları arasında dualarla toprağa verildi.  Merhum Sugözü'nün cenazesine Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Başkan Vekili ve Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Yalçın Avcı, Ceyhan Terziler Esnaf Odası Başkanı Fikri Ceyhan ile esnaflar ve yakın akrabaları, dostları katılarak duada bulundular.

 

Merhum Sugözü'nün defin işlemlerinin tamamlanmasından sonra Başkan Vekili Arslan ile yakınları mezarlıkta saf tutarak, Başkan Sözütek ile yönetim kurulu üyeleri ve esnaflar ile yakınlarının taziyelerini teşekkür ederek kabul ettiler.

 

Merhum Sugözü için taziyeler Şahin Özbilen Mahallesi Kınık Sokak No 46'da (Ayşe Malaz Sağlık Ocağı civarı) kabul ediliyor.

 


Yorumlar (1)
    Google