• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 18:31
 
Ceyhan Belediyesinden ücretsiz KPSS kursu KENT- Eğitime desteği ve bu konudaki önemli çalışmalarıyla dikkat çeken Ceyhan Belediyesi, Ceyhan Halk Eğitim Merkezi’yle birlikte KPSS’ye hazırlanan Ceyhanlılar için ücretsiz kurs düzenliyor.

Ceyhan Belediyesinden ücretsiz KPSS kursu

KENT- Eğitime desteği ve bu konudaki önemli çalışmalarıyla dikkat çeken Ceyhan Belediyesi, Ceyhan Halk Eğitim Merkezi’yle birlikte KPSS’ye hazırlanan Ceyhanlılar için ücretsiz kurs düzenliyor.

 

Ceyhan Belediyesi, Ceyhan Halk Eğitim Merkezi ile birlikte ilçede KPSS için hazırlık yapan vatandaşlara ücretsiz kurs hizmeti verecek. Ceyhan’da ikamet edenlerin 22 Haziran 2018 tarihine kadar kayıt yaptırabileceği kurslarda, vatandaşların KPSS’ye daha iyi hazırlanabilmeleri amaçlanıyor. Halk Eğitim Merkezi ile birlikte yapılacak kursun saatleri de vatandaşların taleplerine göre belirlenecek.

 

Devlet kurumlarında istihdam edilecek vatandaşların girdiği KPSS sınavı için ücretsiz kurs hizmeti vereceklerini belirten Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper BOYDAK, "Çocuklarımız ve gençlerimiz için çok sayıda faaliyet ve eğitim gerçekleştiriyoruz. Sosyal yaşam ve kültürel etkinliklerimiz de büyük ilgi görüyor. Ancak böyle bir eksikliği hissettik ve gelen talepler üzerine de Ceyhan Halk Eğitim Merkezi’mizle birlikte KPSS kursunu planladık. Böylece vatandaşlarımız hiçbir ücret ödemeden KPSS’ye hazırlanarak gelecekleri için büyük önem taşıyan bu sınava hazırlanmış olacaklar" dedi.

 

Ceyhan Belediyesi’nin Ücretsiz KPSS Kursu’na kayıt yaptırmak ve bilgi almak isteyen Ceyhanlılar, Kaymakamlık civarı Migros üzeri 5.katta bulunan Ceyhan Belediyesi Kültür Müdürlüğü Ceyhan Gençlik Eğitim Merkezi Birimine ulaşıp kayıt işlemlerini yaptırabilecek.

 


Yorumlar (1)
    Google