• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 16 Şubat 2019
  • 14:32
 
CEYHAN BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ İLÇE GENELİNDE DENETİM YAPTI Ceyhan Belediyesi zabıta ekipleri halkın daha sağlıklı, güvenilir ve hijyenik ortamlarda hizmet alabilmesi için ilçe genelinde bayan kuaförleri, okul kantinleri ve fırınların denetimini sürdürüyor.

CEYHAN BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ İLÇE GENELİNDE DENETİM YAPTI

CEYHAN BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ İLÇE GENELİNDE DENETİM YAPTI

 

Ceyhan Belediyesi zabıta ekipleri halkın daha sağlıklı, güvenilir ve hijyenik ortamlarda hizmet alabilmesi için ilçe genelinde bayan kuaförleri, okul kantinleri ve fırınların denetimini sürdürüyor.

 

Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak’ın talimatı ile harekete geçen zabıta ekipleri, halkın sağlık, huzur ve esenliği için bayan kuaförlerini, okul kantinlerini ve fırınları denetledi. 57 adet bayan kuaförünün denetimi yapılarak; hijyen ve temizlik kurallarına uyulması için gerekli çalışmalar yapılarak eksiklikleri giderildi. Faaliyet gösteren 48 adet okul kantini denetlenerek hijyen kurallarına ve sağlıksız ürün satışı ile kontroller yapılarak eksikliklerin giderilmesi sağlandı. Faaliyet gösteren fırınlar denetlenerek gramaj, hijyen ve temizlik kontrolü yapıldı. Kurallara uyan firmalara Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak adına teşekkür eden Ceyhan Zabıta Müdürü Mustafa Yeşbek, denetimlerin aralıksız devam edeceğini, kurallara uymayanların gerekli cezalara maruz kalacağını dile getirdi.

 

KAÇAK ALKOL VE SİGARALAR İMHA EDİLDİ

 

Ayrıca Ceyhan Belediyesi zabıta ekipleri, yurdumuza kaçak ve yasadışı yollardan girişi yapılan ve yasadışı izinsiz üretim esnasında ele geçirilen alkollü içki ile kaçak sigaraların imhası için İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile ortaklaşa imha çalışmaları yapıldı.


Yorumlar (1)
    Google