• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Şubat 2019
  • 01:08
 
CEYHAN BELEDİYESİ GÜREŞ TAKIMI ÖDÜLE DOYMUYOR Adana’nın Karaisalı ilçesinde Kızıldağ Karakucak Güreşlerinde Ceyhan Belediyesi güreş takımı Ceyhan’a madalyalarla döndü.

CEYHAN BELEDİYESİ GÜREŞ TAKIMI ÖDÜLE DOYMUYOR

KENT - Katıldığı tüm güreş müsabakalarında birçok kategoride ödüller alarak Ceyhan'ı gururlandıran güreş takımımız, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahibi olduğu 533.sü düzenlenen Kızıldağ Karakucak güreşlerinde 3 birincilik, 2 ikincilik, 3 üçüncülük alarak 8 madalya ile gurur yaşadı.

 

Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı sorumlusu Erdoğan Akkuş yapılan müsabakalarda güzel dereceler aldıklarını belirterek, ''Belediye Başkanımız Sayın Ali Alper Boydak’ın destekleri ile ata sporumuz güreşte güzel dereceler elde ettik. Sporcularımızın emek ve gayretleri ile Kızıldağ Karakucak Güreşlerinden şehrimize madalyalarla dönmek bizleri onurlandırıyor. Güreş antrenörlerimiz Gökhan, Sefa ve Fatih hoca ile sporcularımızı Tufanbeyli ve Göksun Karakucak güreşlerine hazırlıyoruz. İnşallah daha güzel derece ve madalyalarla Ceyhan’ı temsil edeceğiz. Bizleri destekleyen başkanımız ve Ceyhan’lı hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ceyhan Belediyesi güreş takımı ile gurur duyduğunu belirten Başkan Ali Alper Boydak, ''Hocalarımız ve sporcularımız Ceyhan'ı güreşte zirveye taşımak için var gücüyle çalışıyor. Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın. Bizleri bir kez daha gururlandırdılar. Onlarla gurur duyuyoruz ve önümüzdeki müsabakalarda da daha güzel sonuçlarla Ceyhan'ı gururlandıracaklarına, şehrimize madalyalar ve yeni başarılar ile döneceklerine inanıyorum'' dedi.

 


Yorumlar (1)
    Google