• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Ocak 2019
  • 22:36
 
​Beko, Adana’da ‘Yılın Annesi’ni seçti ​Beko’nun 15. kez düzenlediği ‘Yılın Annesi’ yarışmasının sonuçları belli oldu. Beko’nun seçmelerini 20 ilde bayileri aracılığıyla toplam 31 noktada gerçekleştirdiği, geleneksel ‘Yılın Annesi’ yarışması sonuçlandı.

​Beko, Adana’da ‘Yılın Annesi’ni seçti

Beko’nun 15. kez düzenlediği ‘Yılın Annesi’ yarışmasının sonuçları belli oldu. Beko’nun seçmelerini 20 ilde bayileri aracılığıyla toplam 31 noktada gerçekleştirdiği, geleneksel ‘Yılın Annesi’ yarışması sonuçlandı. Yarışmada Adana’da Gönül Çelikbağ Yılın Annesi seçildi. Adana ilinde ‘Yılın Annesi’ ödülünü almaya hak kazanan Gönül Çelikbağ’a Beko Eren Öztürk bayisinde düzenlenen törenle Beko D 80 HP Kurutma Makinesi hediye edildi. Beko, bu yıl da ’Yılın Annesi’ yarışmasıyla, her zaman daha iyisi için emek veren annelerin yanında.

 

NASIL SEÇILDI?

 

2004 yılından beri organizasyonunu Beko’nun üstlendiği ‘Yılın Annesi’ seçmelerine, gerçekleştirildiği illerde gerek bayiler, gerekse tüketiciler tarafından büyük ilgi gösteriliyor.

 

‘Yılın Annesi’ organizasyonunda yer almak isteyen adaylar, bulundukları ildeki Beko bayilerine giderek burada bir anket formu dolduruyor ya da tanıdıkları tarafından aday gösteriliyor.

 

Beko bayilerinde toplanan anket formları, illerdeki kadın dernekleri, vali, belediye başkanı, emniyet müdürü gibi üst düzey yetkililer ile Beko bayi ve yöneticilerinden oluşan Yılın Annesi Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendiriliyor ve her il için ‘Yılın Annesi’ bu şekilde seçiliyor.

 

 

 


Yorumlar (1)
    Google