• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Şubat 2019
  • 00:19
 
Bayrak’tan bayram mesajı KENT- Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Halis Bayrak, bayramların birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirerek daim kıldığını söyledi.

Bayrak’tan bayram mesajı

KENT-  Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Halis Bayrak, bayramların birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirerek daim kıldığını söyledi.

Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlayan Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Halis Bayrak, yardımlaşma, kardeşlik duygularının zirveye çıktığı bir Ramazan ayının daha tamamlandığını belirterek, ‘Asırlardır millet olarak milli ve dini duyguların en güçlü şekilde yaşandığı Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu çok şükür yine yaşıyoruz” dedi. Bayrak, bayramların gönül kapılarımızı açtığını, muhtaca yardım elinin uzatıldığını hatırlatarak, “Bu bayramda kimsesizlerin kimsesi olmalı, kırık gönülleri almalı, sevdiklerimizi ve büyüklerimizi unutmamalıyız. İşte o zaman bayramımız bayram olur” dedi.
27. Dönem Genel Seçimleri için AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı da olan Dr. Halis Bayrak, Ramazan ayının ayrıca Türkiye için çok önemli olan seçim atmosferinde geçtiğini belirterek, “Dünyada İstiklaline ve İstikbaline düşkünlüğüyle dünyada eşi benzeri olmayan aziz milletimiz, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozarak gerekli cevabı sandıkta verecektir. Er birleşince, şer de birleşirmiş. 7 cihana karşı varlık savaşını imanıyla yenen ve 15 Temmuz’da iradesine sahip çıkarak ecdadını utandırmayan milletimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Türkiye Cumhuriyeti’nin 1. Başkanı yaparak bizlere çifte bayram yaşatacağına inancım tam” dedi. Bayrak, bu seçimin Türkiye için bir dönüm noktası olduğunun altını çizerek, “24 Haziran’da Türkiye vesayetten kurtulacak. Bu yüzden birçok koldan saldırıyorlar ancak nafile. Vakit Türkiye vakti” dedi.
Bayrak mesajında son olarak, her günün bayram sevinciyle geçmesini temenni ederek, “Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramımızı kutluyor, tüm İslam âlemi ve ülkemiz için barışa, huzura ve zaferlere vesile olmasını diliyorum” dedi.

 


Yorumlar (1)
    Google