• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Ocak 2019
  • 08:40
 
Başkan Sözlü Ramazan Şenlik Alanı’nı Bakan Sarıeroğlu ile gezdi KENT- Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ramazan Şenlikleri kapsamında düzenlenen İlyas Yalçıntaş konseri öncesi şenlik alanını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu ile birlikte gezdi.

Başkan Sözlü Ramazan Şenlik Alanı’nı Bakan Sarıeroğlu ile gezdi

Bakan Sarıeroğlu’na Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan şenlik alanını her gün binlerce vatandaşın ziyaret ettiğini ifade eden Başkan Sözlü, sevilen sanatçı İlyas Yalçıntaş’a teşekkür plaketi vermek üzere sahneye çıktığında Adana’nın şenlik alanında muhteşem bir ev sahipliği sergilediğini belirtti.

‘’KENTİN HER ALANDA BAŞARILI OLMASINI ARZULUYORUZ’’

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Ramazan Şenlik Alanı’nı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu ile birlikte ziyaret etti. Alanda her gün binlerce Adanalının buluştuğunu belirterek Bakan Sarıeroğlu ile birlikte stantları ziyaret eden Başkan Sözlü, kentin her alanda başarı çıtasını yükseltmesini arzuladıklarını, yapılan şenliklerin Adana’nın kültür ve sanatın başkenti olma yolunda hızlı adımlarla ilerlediğinin ispatı niteliğinde olduğunu söyledi.

GENÇLERDEN ALANA YOĞUN İLGİ

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan Şenlikleri kapsamında düzenlenen ve hız kesmeden devam eden konserlerin Cumartesi gecesi konuğu sevilen sanatçı İlyas Yalçıntaş oldu. Binlerce Adanalıya ev sahipliği yapan konserde sanatçı İlyas Yalçıntaş’a teşekkür plaketini vermek üzere sahneye davet edilen Başkan Hüseyin Sözlü, Adana’nın Ramazan şenliklerine verdiği önemi ve değeri alanı doldurarak ifade ettiğini ve bu ilginin kendilerini de memnun ettiğini belirterek sevilen sanatçı Yalçıntaş’ı Adana’da dinlemekten büyük keyif aldığını söyledi.

 


Yorumlar (1)
    Google