• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Ağustos 2019
  • 10:30
 
Başkan Sözlü Kozanlı hemşerileriyle Adana’nın siyasetçisine Torosları öğreten, hayata geçirdiği kırsalda yerinde kalkınma projeleri ile çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan hemşerilerinin yüzünü güldüren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 2014 Mahalli İdareler Seçimleri’nden bu yana manevi güç aldığı Kozan’da hemşerileri ile buluştu.

Başkan Sözlü Kozanlı hemşerileriyle

Adana’nın siyasetçisine Torosları öğreten, kırsalda hayata geçirdiği yerinde kalkınma projeleri ile çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan hemşerilerinin yüzünü güldüren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kozan’ın Hacıbeyli Mahallesi’nde cami ve içme suyu hattının açılışını gerçekleştirdi. Milliyetçi Hareket Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Nihat Atlı ve Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Başkanı Ali Tetik’in de bulunduğu, mahalle sakinlerinin yoğun katılımı ve coşkulu karşılaması sonrası konuşan Başkan Hüseyin Sözlü, “Metropolün bir siyasetçi için çekiciliğine kapılmadan köylerde var olduk, buralara hizmet ettik. Milliyetçisi olduğumuz bu aziz milletin her bir ferdinin kıymetli olduğuna inanarak büyük Türkiye fotoğrafında yoldan ve sudan mahrum yerlerin olmaması için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi. Konuşmaların ardından caminin ve içme suyu hattının açılışı gerçekleştirildi.

Başkan Hüseyin Sözlü, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin Canlı ve MHP Kozan Belediye Başkan Adayı Nihat Atlı ilçede yaptıkları esnaf ziyaretlerinin ardından MHP Kozan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma toplantısına katıldılar


Yorumlar (1)
    Google