• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 27 Mayıs 2019
  • 02:40
 
Başkan Sözlü ‘gelecek nesiller için’ Saimbeyli’de KENT- Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, iftarını Saimbeyli’de ilçe halkıyla irlikte yaptı.

Başkan Sözlü ‘gelecek nesiller için’ Saimbeyli’de

Başkan Sözlü ‘gelecek nesiller için’ Saimbeyli’de

KENT- Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, iftarını Saimbeyli’de ilçe halkıyla irlikte yaptı. 
İftar öncesi Karakuyu, Aksaağaç ve Eyüplü Mahallelerinde vatandaşla bir araya gelen Başkan Hüseyin Sözlü, ‘’Torosların eteklerinde çocukların cıvıltısı, küçükbaş ve büyükbaş hayvanların varlığı devam ettiği sürece Kozan’da Adana’da yaşamını sürdürebilir’’ dedi.

 KARAKUYU’YA SU MÜJDESİ
Adana’nın yalnızca merkezinde değil kırsalında da yıllardır yapılmayan hizmetleri yapan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, ilçelerde gerçekleştirdiği halkla buluşmalarını sürdürüyor. Son olarak Saimbeyli’de iftar yemeğine katılmak üzere ilçeye giden Başkan Hüseyin Sözlü, iftar öncesi Karakuyu, Aksaağaç ve Eyüplü Mahallerinde MHP Adana Milletvekili Adayı Yusuf Baş’la birlikte vatandaşlarla bir araya geldi.
Saimbeyli’de ilk durağı Karakuyu Mahallesi olan Başkan  Sözlü, burada hemşerilerine seslenirken Karkuyu’nun su sıkıntısının bu hafta çözüleceğini müjdesini verdi. Yarınki seçimler için değil yarınki nesiller için çalıştıklarını ifade eden Başkan Sözlü, Tufanbeyli’de sonbahara kadar yetmiş beş bin dönüm kapalı sulama sistemi yapmış olacaklarını belirterek buralarda çocukların cıvıltısının eksilmemesi gerektiğini, Torosların eteklerinde yaşayan insanların varlığı sayesinde Kozan’da, İmamoğlu’nda, Adana’da insanların yaşamını idame ettirebildiğini belirtti.


Yorumlar (1)
    Google