• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Şubat 2019
  • 01:06
 
Başkan Sözlü Alevi Bektaşi hemşerilerinin iftar sofrasında Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Alevi Kültür Derneği ve Hacı Bektaş Veli Derneği’nin düzenledikleri muharrem ayı orucu iftarlarına katılarak Alevi Bektaşi hemşerileriyle bir araya geldi.

Başkan Sözlü Alevi Bektaşi hemşerilerinin iftar sofrasında

Başkan Sözlü Alevi Bektaşi hemşerilerinin iftar sofrasında
 
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Alevi Kültür Derneği ve Hacı Bektaş Veli Derneği’nin düzenledikleri muharrem ayı orucu iftarlarına katılarak Alevi Bektaşi hemşerileriyle bir araya geldi.
İFTAR SOFRALARINA MİSAFİR OLDU
Adana’da yaşayan hemşerilerinin refah toplumunun bir parçası olması ve yaşadıkları yerden haz duymalarını arzulayan Başkan Hüseyin Sözlü, Muharrem ayı dolayısıyla Alevi hemşerilerinin iftar sofrasına misafir oldu.
“HEMŞERİLERİM YAŞADIKLARI YERDEN HAZ DUYMALI”
Her yıl Nevşehir’de düzenlenen Hacı Bektaşi Veli etkinliklerine hemşerilerinin katılması için destek veren ve kendisi de bizzat orada bulunan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, iftarın ardından yaptığı konuşmada “Cumhuriyet’in kurucu ilkelerine sadık bir belediye başkanı olarak hemşerilerimin yaşadıkları yerde inançlarını yaşayabilmelerini arzuluyorum” dedi.

 


Yorumlar (1)
    Google