• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ağustos 2019
  • 05:59
 
Başkan Boydak’tan taşeron işçilere yüzde 10 zam müjdesi KENT- Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak taşeron işçilere % 10 zam müjdesini verdi. Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, Devlet Bahçeli Düğün Salonunda belediye çalışanlarıyla akşam yemeğinde buluştu. Ülkenin bekası için Cumhur İttifakının önemine vurgu yapan Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak burada yaptığı konuşmada, belediye bünyesinde çalışan taşeron işçilere %10’luk zam müjdesini verdi.

Başkan Boydak’tan taşeron işçilere yüzde 10 zam müjdesi

BAŞKAN BOYDAK: CUMHUR İTTİFAKI ÜLKEMİZİN DÖRT BİR YANINA BİRLİK BERABERLİK GETİRDİ

 

31 Mart yerel seçimlerinin ülke konjöktörü için genel seçimler kadar önemli olduğunu vurgulayan Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, “15 Temmuz hain darbe girişimiyle memleketimiz üzerinde oyunlar oynayanların oyunlarını bozmak üzere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ülkenin bekası için omuz omuza verdi. Liderlerimiz bu vatanın evlatları için oluşturduğu bu birliktelik Allah’ın izniyle kıyamete kadar sürecek. Her gittiğimiz yerde görüyoruz ki Cumhur İttifakı ülkemizin dört bir yanına birlik beraberlik getirdi. Cumhur İttifakı, aynı düşünceye, aynı dünya görüşüne, kavgası bir davası bir olan insanların bu vatana sahip çıkma ittifakıdır. Rabbim birliğimizi dirliğimizi bozmasın inşallah.” dedi.

 

“ADANA’DA VE CEYHAN’DA CUMHUR İTTİFAKINA SAHİP ÇIKACAĞIZ”

 

Adana Büyükşehir Belediyesinde  Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü’ye desteklerini esirgememelerini isteyen Başkan Boydak, “Üç dönem Ceyhan Belediye Başkanlığı yapmış Hüseyin Sözlü kardeşimizin Ceyhan’a büyük hizmetleri olmuştur. Adana’da ve Ceyhan’da Cumhur İttifakına hep birlikte sahip çıkacağız. Önümüzdeki beş yıl boyunca Hüseyin Başkanımızla omuz omuza vererek Ceyhan’da yapılmadık hizmet bırakmayacağız” dedi.

 

BAŞKAN BOYDAK: VATANDAŞA EN İYİ HİZMETİ KİM VERİYORSA BENİM YANIMDA EN KIYMETLİDİR 

 

AK Parti kurulmadan önce hiçbir partide siyaset yapmadığı ama siyasetin içerisinde büyüdüğünün altını çizen Başkan Boydak, “ Siyasetin içerisinde en önemli şeyin ekipçilik olmaması düşüncesindeyim. Biz hep birlikte tek vücut olarak ekip olmak zorundayız. Kimse kimsenin adamı olmamalı herkes vatanın, milletin, davanın, hizmetin adamı olmalı. Bizim tek görevimiz bu vatana, bu millete en iyi hizmeti vermek. Tüm personellerimiz bu düşüncede olmalı. Kim bu memlekete, vatandaşlara en iyi hizmeti veriyorsa benim için belediyenin en kıymetli personeli odur. Siyaset içerisinde ve ekip içerisinde kimse Alici, Velici, Ahmetçi olmasın. Özellikle Ali Alperci hiç olmasın. Ceyhan’a en iyi hizmeti veren, bu vatana, davaya hizmet üreten benim en yakınımdır. Bunu herkes böyle bilsin.” şeklinde konuştu.

 

BAŞKAN BOYDAK İŞÇİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

 

Yakın zamanda AK Parti hükümetinin askeri ücrete hatrı sayılır bir zam yaptığını hatırlatan Başkan Boydak, “Kıymetli mesai arkadaşlarımız bizim geldiğimiz dönem kadar hiçbir dönemde personelin maaşlarında iyileştirme olmadı. Özellikle biz göreve gelmeden önceki 3 yıllık dönemde 2014-2015 yıllarında belediye personelinin maaşlarına hiç zam yapılmadı. 2016’da ise sadece kadrolu işçiler için yünde 7,5 zam ön görülürken, bu kardeşiniz personel maaşlarında 2017’de %13, 2018’de %14 zam uyguladı. Personelimizin her zaman çalışma ve yaşam standartlarını en üst düzeye çekme gayreti içerisinde olduk. Memurlarımızın bütün özlük haklarını Belediye olarak  sağladık. Belediye bünyemizde kurulu en geniş personel kapasitesine sahip İktisadi Teşekkül şirketimiz var. Bu personellerimiz her zaman özveriyle çalışıyor. Bu kardeşlerimize buradan şu müjdeyi de veriyorum taşeronda çalışan tüm işçilerimizin maaşına % 10 zam yapıyoruz. Belediye olarak bundan sonrada tüm çalışanlarımıza en iyi özlük hakları vermenin gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz” şekinde konuştu.

 

BAŞKAN BOYDAK AYAKTA ALKIŞLANDI 

 

Konuşmasının ardından belediye personeli Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’ı ayakta alkışlayarak teşekkürlerini iletti.

 


Yorumlar (1)
    Google