• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Şubat 2019
  • 00:15
 
BAŞKAN BOYDAK'TAN DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI MESAJI Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Denizcilik ve Kabotaj bayramı için mesaj yayımladı.

BAŞKAN BOYDAK'TAN DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI MESAJI

Başkan Boydak, "Ülkelerin ekonomileri açısından büyük öneme sahip olan denizcilik sektörü, sağladığı gelirlerin önemi açısından ülkeler için hayati sektörlerden biri haline gelmiştir. Denizcilik sektörünün gelişimine büyük önem veren Cumhurbaşkanımız, özellikle son dönemlerde tüm sektörlerde yaptığı yatırımlarla göstermiş olduğu büyüme hamlesini denizcilik sektöründe de sergileyerek ülkemizin uluslararası denizcilik pazarından aldığı payın daha da artmasını sağlamıştır. Ceyhan ve Yumurtalık bölgesinde yapılacak yeni yatırımlar, şehrimizin önünü açacak, ilçemize büyük katkılar sağlayacaktır. Bu nedenle denizlerimiz ve denizcilik sektörümüz ülkemiz ve ilçemiz için çok değerlidir" dedi.

 

Başkan Boydak mesajında "Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, bütün şehitlerimizi bir kez daha minnet ve saygıyla anıyor, denizcilik sektörünün gelişmesinde emeği geçenlere ve tüm denizcilerimize başarılar diliyorum. Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlu olsun" ifadelerine yer verdi.


Yorumlar (1)
    Google