• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Ocak 2019
  • 04:33
 
Başkan Boydak: yapımı devam eden yol çalışmalarını inceledi KENT- Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Birkent Mahallesi, Irmaklı Mahallesi ile Cihanbekirli Mahallelerinde Yapımı devam yol çalışmaların inceledi. Irmaklı Mahallesinde Camii inşaatını’da yerinde inceleyen Başkan Boydak inşaatın bir an önce tamamlanması ve ibadete açılması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ifade etti.

Başkan Boydak: yapımı devam eden yol çalışmalarını inceledi

KENT- Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Birkent Mahallesi, Irmaklı Mahallesi ile Cihanbekirli Mahallelerinde Yapımı devam yol çalışmaların inceledi. Irmaklı Mahallesinde Camii inşaatını’da yerinde inceleyen Başkan Boydak inşaatın bir an önce tamamlanması ve ibadete açılması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ifade etti.
Başkan vekili Boydak, Ceyhan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Birkent Mahallesi, Irmaklı Mahallesi ile Cihanbekirli Mahallelerinde vatandaşlarla birlikte yapımı eden yol yapım çalışmalarını inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. 
BOYDAK: SORUMLULUKLARIMIZIN BİLİNCİNDEYİZ
Belediye olarak yol çalışmalarına önem verdiklerini belirten Boydak, "Sorumluluk alanımızdaki tüm yollarımıza azami önem gösteriyoruz. Bütün şehir yasası ile mahalleye dönüşen Birkent Mahallesi, Irmaklı Mahallesi ile Cihanbekirli Mahallelerinde yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi, Başkan Boydak Fen İşleri Müdürlüğümüz hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Belirlenen programlarımız kapsamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Görevimizi en iyi şekilde yapmanın gayretindeyiz." dedi.
 Başkan Boydak Birkent Mahallesi, Irmaklı Mahallesi ile Cihanbekirli Mahallelerinde yapıl yol çalışmalarını mahalledeki vatandaşlarla birlikte çalışmalarını yerinde takip ederek onların dilek ve şikâyetlerini dinledi.

 


Yorumlar (1)
    Google