• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 27 Mayıs 2019
  • 02:39
 
BAŞKAN BOYDAK SPOR BAKANLIĞINDAN GELEN HEYET İLE YER TESPİTİ YAPTI Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gelen inceleme heyeti ile birlikte projelerini değerlendirdi.

BAŞKAN BOYDAK SPOR BAKANLIĞINDAN GELEN HEYET İLE YER TESPİTİ YAPTI

KENT - Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’ın projeleri arasında bulunan ve yapılaması planlanan 5 halı saha ve yüzme havuzu için Ceyhan’a gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı heyeti yer tespiti ve incelemelerde bulundu.

 

BOYDAK; PROJELERİMİZİ VE HAYALLERİMİZİ TEK TEK YERİNE GETİRİYORUZ

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gelen inceleme heyeti ile yer tespiti yapan Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, ‘’Mevcut sentetik saha yanına 3 adet, 1 adet Gürbüz Karakuş Okulu bahçesine, 1 adet Fevzi Çakmak Okulu olmak üzere toplam  5 adet halı saha ve kapalı spor salonu bahçesine yüzme havuzu kompleksi ve diğer spor tesisleri projelerimizle ilgili yer incelemesi yaptık. Hükümetimizin projelerimiz üzerine görevlendirdiği ekip ile istişarelerde bulunduk. İnşallah yakın zamanda Devletimizin desteği ile bu projeleri hayata geçireceğiz. Rabbim nasip ederse hayallerimizi, yerinde ve doğru projelerimiz ile yaparak Ceyhanlı hemşerilerimize hak ettiği değerlere ve hizmetlere kavuşturacağız’’ diye konuştu.


Yorumlar (1)
    Google