• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Ağustos 2019
  • 15:07
 
BAŞKAN BOYDAK CEYHAN’DA GÖREVE BAŞLAYAN KAYMAKAM YILMAZ’I ZİYARET ETTİ Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak Ceyhan Kaymakamlığı'na atanan Bayram Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, başarı diledi.

BAŞKAN BOYDAK CEYHAN’DA GÖREVE BAŞLAYAN KAYMAKAM YILMAZ’I ZİYARET ETTİ

KENT - Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Ceyhan Kaymakamlığı'na atanan Doktor Bayram Yılmaz ilçedeki görevine başladı. Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak Kaymakam Yılmaz'ı makamında ziyaret ederek başarı temennisinde bulundu.

 

BOYDAK: MÜLKİ AMİRLERİMİZ İLE İSTİŞARE İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

 

Kaymakam Dr. Yılmaz’a hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Boydak , "İlçemize hoş geldiniz, Yeni görevinizde üstün başarılar diliyorum. İlçemizin daha iyi hizmetler alabilmesi için her zaman destek ve işbirliğine hazırız, seçilmiş bir temsilci olarak mülki amirlerimiz ve kurumlarımız ile uyum içerisinde çalışıyoruz" dedi.

 

Nazik ziyareti için Başkan Boydak’a teşekkür eden Kaymakam Bayram Yılmaz, "Ceyhan, Türkiye'nin enerji merkezi, ülkemizin en önemli ilçelerinden birisidir. Yasaların, mevzuatın bize tanıdığı yetki ve sorumluluklar çerçevesinde çalışma arkadaşlarımızla beraber, Ceyhan’ın ilerlemesine fayda sağlayacağız" diye konuştu.


Yorumlar (1)
    Google