• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mart 2019
  • 06:43
 
BAŞKAN BOYDAK AK PARTİ İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak, AK Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Yol arkadaşları ile fotoğraf çekilen Başkan Boydak, yeni ilçe yönetimine başarılar diledi.

BAŞKAN BOYDAK AK PARTİ İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI

KENT - Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi'nde büyük bir coşkuyla gerçekleşen AK Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısına katılan Başkan Boydak, İlçe Başkanlığı görevine getirilen Muhammed İslam Bünül’ün oluşturduğu kadroya başarı dileklerinde bulunarak, “Rabbim birliğimizi daim eylesin, AK Kadrolar kol kola hizmet verme mücadelesi ve dava aşkı ile önümüzdeki yerel yönetimler seçimine hazır mesajı” verdi.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, ilk danışma meclisi toplantısı ve ilk konuşması olması hasebiyle çok mutlu ve heyecanlı olduğunu belirterek, “Kıymetli kardeşlerim, yol arkadaşlarım. Bugünden sonra yeni bir Ceyhan için kolları sıvıyor ve uzun ince bir yolda yeni bir merhaleye geçiyoruz.  31 mart 2019 yerel seçimlerine 3 ay kadar kısa bir süre kaldı.  Ceyhan’ın geleceğiyle oynayacak olanlara, Ceyhan’dan önce kendi cebini düşünenlere, şahsi menfaatlerini memleketin menfaatlerinden önde tutanlara, bu memlekete ihanet içerisinde olup, zillet ittifakı içerisinde olanlara 31 mart yerel seçimleri öncesinde hepsine birden buradan hodri meydan diyoruz. Değerli dava arkadaşlarım, Teşkilatlarımız ana kademesiyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla, mahalle başkanlarıyla, sandık yönetimleri ve sandık görevlilerimizle, okul, kat ve bina sorumlularımızla seçim sürecinde bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız ve hep birlikte 31 mart 2019 yerel seçimlerinde Ceyhan belediyesini yeniden Ak belediyecilikle buluşturacağız” dedi.

 

AK Parti İl Başkan Vekili Şerif Güler ise, “Seçim öncesinde belediye başkan aday adaylığı, meclis üyeliği adaylıkları için kadrolarımızda bazı istifalar gerçekleşir. Partilerin doğal süreci olan görev değişikliği, bizim için bayrak ve nöbet değişimi sürecidir. Görev yerlerimiz değişik ama yol arkadaşlığımız devam eder. Nöbet değişimlerimizi bir bayram coşkusu havasında yapmak AK Patinin geleneğidir. Bu vesile ile Ceyhan teşkilatımızın kuruluşundan bugüne kadar Partimize emek vermiş tüm Teşkilat üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Muhammed İslam Bünül başkanıma ve ekibine üstün başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.


Yorumlar (1)
    Google