• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 18:32
 
Bakeland, ayrıcılık sunuyor KENT - 30 yıllık tecrübesi ve gıda sektöründe ürettiği kaliteli ürünleri ile adından sıkça söz ettiren Boğalar Grup, 2014 yılında markalaştırdığı Bakeland Cofee&Patisserie, üçüncü şubesini Turgut Özal Bulvarı’nda açtı.

Bakeland, ayrıcılık sunuyor

Bakeland, ayrıcılık sunuyor

KENT - 30 yıllık tecrübesi ve gıda sektöründe ürettiği kaliteli ürünleri ile adından sıkça söz ettiren Boğalar Grup, 2014 yılında markalaştırdığı Bakeland Cofee&Patisserie, üçüncü şubesini Turgut Özal Bulvarı’nda açtı.
Bakeland’da tamamı Adana’da günlük üretimle gerçekleşen yaş pasta, kurabiye, butik pastalar, kahve çeşitleri, dünya mutfağı lezzetleri bir arada bulunduran keyifli bir mekan arayanlar için güzel düşünülmüş ince detaylar mevcut.
Özellikle çocuklu aileler için olmazsa olmaz bir gereksinim olan çocuk oyun alanını oturduğunuz her masadan kameralar aracılığı ile canlı ve çok net olarak izleyebiliyorsunuz. Bakeland, doğum günleri, yıldönümleri ve toplantılarınız için hazırlanmış olan sunum imkanlarıyla donatılmış bir alanda kaliteli hizmeti ve lezzetli ikramları ile bu tür etkinliklerde akla gelen ilk lokasyon olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Açılış kurdelasını CHP Adana Büyükşehir Belediye Grup Başkanvekili Ulaş Çetinkaya, Milletvekili Aday Adayı Güven Boğa ve seçkin misafirler eşliğinde kesen Bakeland, gelen misafirlerine her geçen gün daha iyi ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmak için AR-GE çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor.


Yorumlar (1)
    Google