• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Ağustos 2019
  • 14:12
 
Avcı: Adana’da yeni destanlar yazılacak MHP Adana’da tüm belediye başkan adaylarını açıkladı. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Her zaman tüm şartlarda ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen hemşehrimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin talimatlarının da bir gereği olarak Adana tarihinde bir dönemde tüm ilçelerde en fazla hizmet üreterek halkımızın takdirlerini kazanan belediyelerimizle yeni dönemde de var olacağız inşallah. Bu dönem Adana’da çok daha farklı olacak, tüm ilçelerde, tüm hizmet alanlarında yeni destanlar yazılacaktır.” dedi.

Avcı: Adana’da yeni destanlar yazılacak

KENT– Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Belediye başkanlıkları için açıklanan aday listemizin Adana’mıza, ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

KOZAN HARİÇ MEVCUT BAŞKANLAR TEKRAR ADAY

MHP Genel Merkezi tarafından Adana’da seçime katılacak belediye başkan adayları kamuoyu ile paylaşıldı. Buna göre mevcut görevini sürdüren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’nın adayı olarak yer alacak. MHP’li ilçe belediyelerinde ise Kozan hariç diğer yerlerde mevcut başkanlar tekrar aday oldular. Kozan’da MHP İlçe Başkanı Nihat Atlı’nın aday gösterildiği seçimlerde, Sarıçam’da Bilal Uludağ, Karaisalı’da Saadettin Aslan, İmamoğlu’nda Gazi Adamhasan, Saimbeyli’de Mustafa Şahin Gökçe, Feke’de Ahmet Sel, Yumurtalık’ta Türkeş Filik, Pozantı’da ise Mustafa Çay yeniden olarak ilan edildi. Merkez Çukurova ilçesinde MHP Adana İl eski Başkanı Yusuf Baş ve Karataş’ta ise Necip Topuz ilk kez aday olan isimler arasında yer aldılar.

ÇUKUROVA VE KARATAŞ DA KAZANILACAK

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, mevcut ve ilave olarak kazanacakları belediyelerle hizmete adanan bir dönemi hedeflediklerini kaydetti. Avcı “Adanalı hemşehrilerimiz, değerli vatandaşlarımız Milliyetçi Hareket Partisi’ne Adana’da başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere toplam 9 belediyede kendilerine hizmet sunma onurunu verdiler. Önümüzdeki dönemde de mevcut belediyelerimizin yanında ayrıca Çukurova ve Karataş’ta da bu onuru yaşayacağımıza inanıyorum.” ifadesini kullandı.

 ‘CUMHUR İTTİFAKI” VURGUSU…

Avcı “Her zaman tüm şartlarda ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen hemşehrimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin talimatlarının da bir gereği olarak Adana tarihinde bir dönemde tüm ilçelerde en fazla hizmet üreterek halkımızın takdirlerini kazanan belediyelerimizle yeni dönemde de var olacağız inşallah. Birlik ve beraberliğin muhteşem örneklerinin yaşanacağı, tamamen gönül birliğine dayalı Cumhur İttifakı olarak Adana’da tüm belediyeleri kazanacağımıza inancımız tamdır. Doğaldır ki; bu dönem Adana’da çok daha farklı olacak, tüm ilçelerde, tüm hizmet alanlarında yeni destanlar yazılacaktır. Bu vesileyle, belediye başkanlıkları için açıklanan aday listemizin Adana’mıza, ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 


Yorumlar (1)
    Google