• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Ocak 2019
  • 22:42
 
Auto King, Adana’daki hizmet kapasitesini 7 bin araca çıkardı ​Auto King, Adana’da ekspres mini onarım ve bakım, hasar onarım ve mobil parça onarım hizmeti verdiği servis merkezini artan talepler doğrultusunda büyüttü. Yeni yatırımla yıllık bakım yapabileceği araç sayısını 7 bin seviyesine taşıyan Auto King Adana, bölgedeki sigorta ve filo şirketlerinin yanı sıra bireysel müşteriye de eksiksiz ve yüksek kalite standartlarında sunduğu hizmeti yeni adresinde vermeye devam edecek.

Auto King, hizmet kapasitesini artırdı

KENT- Türkiye genelinde, tüm otomobil markalarının bakım ve onarım hizmetleri konusunda faaliyet gösteren Auto King, Adana’daki servis merkezinin kapasitesini artırdı. Artan talep doğrultusunda daha fazla araca hizmet vermek için yapılan yatırım kapsamında Auto King Adana Servis Merkezi’nin mekanik hizmet verebilecek araç kapasitesi yıllık 600 adetten 2 bin 500’e çıkarıldı. Toplam hasar onarım ve mini onarım işlem kapasitesinin artışı ile de toplam hizmet kapasitesi 3 bin 500 adetten 7 bin adede ulaştı. Servisin hizmet alanı ise 2 bin 500 m2’den 4000 m2‘ye genişletildi.

 

Auto King Adana Servis Merkezi’nin yeni adresteki açılışına Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Auto King üst yönetimi, sigorta acenteleri, experler ve sigorta şirketlerinin temsilcileri katıldı. Gerçekleşen açılışta Auto King CEO’su M. Ayhan Dayoğlu artık hizmet sektöründe kalitenin ve güvenin esas olduğunu, müşterilerin bakım – onarım alanında bunu Auto King’de bulduğunu ve bu nedenle sürekli artan bir talep olduğunu belirtti. Bu talepten memnuniyet duyduklarını belirten Dayoğlu, Adana Servis Merkezi gibi diğer illerde de bu taleplere karşılık vermek için yatırımlarını sürdürdüklerini dile getirdi.

 

Ayhan Dayoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü; “Müşteri memnuniyetini daha da arttıracak projelere de hız veriyoruz. Zira müşterimizin beklentileri her gün biraz daha yükseliyor. Müşterilerimiz, bir kahve zincirinde gördüğü uygulamayı bir hasar onarım servis zincirinde de görmek istiyor. Yenilenmeyi desteklemek için başlattığımız durum değerlendirmesini kısa süre önce tamamladık. Auto King Franchise sistemine dâhil olan servislerin standartlarını tekrar tekrar gözden geçirdik. Standartların arzu ettiğimiz seviyenin üzerine taşınması için ön çalışmalarımızı yaptık, gelişim planlarını hazırladık. Adana servis merkezimiz bunlara en iyi örneklerden biri”.

2018 yılında yeni konseptli servis merkezleri için franchise vererek markanın büyümesine hız kazandırdıklarını ifade eden Auto King CEO’su M. Ayhan Dayoğlu ayrıca “Türkiye’nin Yetkili Servisi” sloganı ile yola çıktığımız bu yeni dönemde, hızlı ama bir o kadar da sağlıklı bir büyüme trendine giren Auto King ailesi, arasına katılan yeni üyeleri ile her geçen gün, tüketicisine biraz daha yaklaşıyor, biraz daha güçleniyor. Araçların gelişen teknolojilerine cevap verebilmek için yılların ustası olmak artık tek başına yeterli değil. Bu gelişimi takip edip öğrenmek ve doğru çözümü üretmek gerekiyor. Bu durumda da iyi usta, iyi servis kavramı tarih oluyor. Servisçilik artık, bir bütünün önemli bir parçası olmaktan geçiyor. Bu durumda servislerin büyük bir çatı altında buluşup ortak fayda yaratması gerekiyor” diye konuştu.

 

Bölgedeki bireysel müşterilerin yanı sıra sigorta ve filo şirketlerinin müşteri portföyüne de eksiksiz hizmet sunan Auto King Adana Servis Merkezi, yeni adresinde kaliteli ve uygun fiyatlı parça - işçilik anlayışı ile hızla çözüm sunmaya devam edecek.

 


Yorumlar (1)
    Google