• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mart 2019
  • 06:44
 
Ataşbak’a Kulüp Başkanı Hake’den hayırlı olsun ziyareti KENT- Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’a Adana Gençlik Spor Kulüp Başkanı Cumali Hake, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ataşbak’a Kulüp Başkanı Hake’den hayırlı olsun ziyareti

KENT- Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’a Adana Gençlik Spor Kulüp Başkanı Cumali Hake, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Spor Genel Müdürlüğü ile Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünün birleşmesi sonucu, 81 il de yapılan görevlendirmeler neticesinde Adana’da Kurucu Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili olarak görevlendirilen Abdulkadir Ataşbak’a, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren, Adana Gençlik Spor Kulüp Başkanı Cumali Hake; “Adana’da sporun ve sporcunun dostu, hamisi, ağabeyi Abdulkadir Ataşbak’ın  Kurucu İl Müdür Vekili olarak yeniden görevlendirilmesi tüm spor camiası gibi bizleri de ziyadesiyle memnun etmiştir. Sayın Müdürümüze görevinde muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

 

ATAŞBAK; “KULÜP BAŞKANIMIZ CUMALİ BEY’E NAZİK ZİYARETİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM”

 

Başkan Hake’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ataşbak, konuşmasına şöyle devam etti.“Gençlik Spor Kulüp Başkanımız Cumali Bey’e ziyareti ve övgü dolu sözleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisinin Başkanlığa gelmesiyle bir ivme yakalayan sportif faaliyetlerimizin, başarılarla devam edeceğine inanıyorum. Sayın Hake’nin nezdinde, tebrik mesajlarını iletene tüm kulüp personellerine teşekkür ediyorum”.

 


Yorumlar (1)
    Google