• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Şubat 2019
  • 00:18
 
AETESO yeni yönetiminden Başkan Sözütek'e kutlama ziyareti

AETESO yeni yönetiminden Başkan Sözütek'e kutlama ziyareti

AETESO yeni yönetiminden Başkan Sözütek'e kutlama ziyareti

Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AETESO) Yeni Başkanı Mehmet Selim Gök, iptal edilen ve yeniden yapılan seçimi kazanarak işbaşına gelmeleri nedeniyle, Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek'i makamında ziyaret ederek yeni yönetim kurulunu tanıştırdı.
 
Başkan Gök, ayrıca ESOB'un 26.Olağan Genel Kurulu'nda seçimi kazanarak güven tazeleyen Birlik Başkanı Nihat Sözütek'i de yönetim kurulu ve üyeleri adına tebrik ederek başarılar diledi.
 Başkan Gök ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ni sıcak ve samimi bir şekilde karşılayarak "Hayırlı olsun" diyen ve başarılar dileyen Başkan Nihat Sözütek de, demokrasinin gereği olarak yapılan seçimlerde, yönetim kurulları gibi başkanların da değişebileceğini ifade ederken, göreve gelen her ekiple ESOB ve oda üyelerinin menfaatleri doğrultusunda birlikte çalışarak, sorunları çözmeye ve hizmet üretmeye devam edeceklerini söyledi.
 
AETESO Yeni Başkanı Gök de, gösterdiği sıcak ilgi ve sorunlarının çözümü konusundaki samimi görüşlerinden dolayı Birlik Başkanı Sözütek'e teşekkür etti.  Ziyaret, toplu hatıra fotoğrafları çekimi ve uğurlama ile tamamlandı.

 


Yorumlar (1)
    Google