• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Mayıs 2019
  • 10:08
 
Adanaspor’da hazırlıklar devam ediyor Adanaspor, Pazar günü 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda karşılaşacağı maçın hazırlıklarını bugün öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla devam etti.

Adanaspor’da hazırlıklar devam ediyor

 

Gençlik Stadı’nda Teknik Direktör Coşkun Demirbakan nezaretinde gerçekleşen antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü.

 

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman topsuz alanda oynanan oyun ile devam etti. Antrenmanın ikinci bölümünde 6’a 3 top kapma ve pas çalışması yapan Adanaspor, dar alanda top kapma, orta ve şut çalışması yaparak idmanı tamamladı.

 

Adanaspor, yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

 

Teknik Direktör Coşkun Demirbakan’ın açıklamaları

 

Teknik Direktör Coşkun Demirbakan, Adana Demirspor ile 25 Kasım Pazar günü oynayacağımız derbi karşılaşmasıyla ilgili olarak, "İnşallah adına yakışır bir derbi olur. Adana derbisinde sadece futbol konuşulsun, futbolun dışında bir şey konuşulmasın. Temennimiz bu yönde." dedi.

 

Karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlandıklarını aktaran Demirbakan, şöyle konuştu: "Takımımızda herhangi bir eksiğimiz yok. Derbiye hazırız. Herkesin tuttuğu renkler, tuttuğu takım var. Herkes kendi takımının kazanmasını istiyor. Taraftarlar empati kurup, karşısındakinin de aynı duygular içinde olduğunu hissetmeli. Dostlukla, arkadaşlıkla, kardeşlikle yıllardır oynanan bu derbinin bir yenisi. Futbol oynamaya çalışacağız. İyi de hazırlandık. Milli maç arası bize iyi geldi. Bazı eksiklerini gidermesi açısından rakibimize de herhalde iyi gelmiştir. Yeni hocaları hayırlı olsun. Yılmaz Vural hocaya ve Adana Demirspor'a başarılar diliyorum. İyi maç olur inşallah. Futbol kazansın.” şeklinde konuştu.

 


Yorumlar (1)
    Google