• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ağustos 2019
  • 06:02
 
Adanalı Uğur Şen Burdur Belediye Başkan adayı oldu MHP Genel Merkezi tarafından Burdur Belediye Başkanı adayı olarak gösterilmesi Adana’da yaşayan ailesi ve arkadaşları tarafından da sevinçle karşılandı.

Adanalı Uğur Şen Burdur Belediye Başkan adayı oldu

Adanalı Uğur Şen Burdur Belediye Başkan adayı oldu

 

MHP Genel Merkezi tarafından Burdur Belediye Başkanı adayı olarak gösterilmesi Adana’da yaşayan ailesi ve arkadaşları tarafından da sevinçle karşılandı.

 

 

 

KENT- Adana’da Mobil Ticaret Lisesi, daha sonra Ziraat Fakültesi’ndeki eğitimlerinden sonra iş nedeniyle Burdur’a yerleşen ve daha sonrada gençliğinden bu yana Ülkü Ocakları’ndan içerisinde olduğu siyasete atıldı. Genel Başkan Devlet Bahçeli ile yaptığı görüşmelerden sonra Burdur’dan MHP adayı olarak açıklanan Uğur Şen, ‘Partim için elimden geleni yapıp Burdurluların da oylarıyla secimi kazanacağız. Ayrıca adaylığımın açıklanması ile memleketim olan Adana ve Osmaniye’den de çok sayıda telefon ve mesaj aldım onlara da teşekkür ediyorum.18 yıldır Burdur’da Ziraat Yüksek Mühendisi proje uzmanı olarak faaliyet gösteren firmam var. Halkın sevgisini kazanarak Burdur Belediye Başkan adayı oldum. Burdur’da kırsal kalkınma için projeler yapmaktayım. Sürekli halkla iç içeyim. Burdur’a olan hizmet borcumu ödeyebilmek için teşkilatın da desteğiyle adaylık başvurusu yaptım. Burdur’u hakettiği yerlere getirmek için çalışacağız. Ayağı yere basan sağlam projelerle Burdur’u şaha kaldıracağım” dedi

 


Yorumlar (1)
    Google