• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Nisan 2019
  • 07:27
 
Adana’da Millet İttifak’ı kazanacak

Adana’da Millet İttifak’ı kazanacak

KENT- Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi, Adana’dada Millet İttifakı’nın Aday’ı Zeydan Karalar’ın açık ara önde olduğunu belirten, İYİ Parti Adana İl Başkan’ı Göktürk Boyvadaoğlu, Millet İttifakı’nı oluşturan İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin Türkiye genelinde olduğu gibi, Adanada da açık ara önde olduklarını, başta Büyük Şehir olmak üzere tüm ilçelerde başarılı olacaklarını ifade etti. İYİ Parti ve CHP’nin ortak Aday’ı olan Zeydan Karalar, İYİ Parti il Teşkilatı’nı ziyaretinde, İYİ Parti Adana milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu’nun da bulunduğu samimi ortamda, kendisini karşılayan il ve ilçe yöneticileri ile birlikte, çok sayıda vatandaşın da katıldığı toplantıda duygulu anlar yaşandı.

Büyük Şehir Belediye Başkan Aday’ı Zeydan Karalar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek” bir çok fikri yapıyı oluşturan İYİ Parti yöneticileri ile beraber olmak, onlarla omuz omuz’a mücadele etmek gücümüze güç katmaktadır. Bu duyguyu boşa çıkartmayacağız. Hep beraber el ele, gönül gönül’e vererek büyük başarılara ulaşacağız.

KİM NE DERSE DESİN,İYİLİK KERVAN’I YÜRÜYECEK..!

Başkan Karalar konuşmasında; “İyilerle birlikte tüm vatandaşlarımıza, iyilikler göstereceğiz. Zaman zaman” yorulmuyor musun?” diye soruyorlar. Elbette yorulmuyorum. Boş duracak lüksümüz yok! Tüm enerjimi, siz İyi ve Cesur insanlardan alıyorum. Bu seçim çok önemli. Şu an ki iktidara dur diyebilmek için demokrasiye sahip çıkan, iyi insanlarla yol’a çıkmak benim için bir onurdur. Atatürk ilke ve inkilapları’na sahip çıkmak için, demokratik parlamenter sistemin oluşumu için, bu seçim çok önem arzetmektedir. Tüm yurttaşlarımız, rahatlık ve huzur istiyor. Bundan dolayıdır ki, 31 mart seçimleri çok önemli. Herkesin bu bilinçte olmasını temenni ediyor, İYİ Parti ile oluşturulan Millet İttifakının, Türkiye  genelinde büyük başarılar elde edeceğini umut ediyor ve siz iyi insanlarla birlikte, Adana Partisi’nin adayı olmakta bana ayrıca güç veriyor” dedi.


Yorumlar (1)
    Google