• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 18:34
 
Adana Muharrem İnce için hazırlanıyor. KENT- Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Pazar günü Adana’ya geliyor. En son referandum çalışmaları sırasında Adana’ya gelen Muharrem İnce İçin hazırlıklar son hızla sürerken örgütler “Adana tarihinin en görkemli mitingi olacak” diyor.

Adana Muharrem İnce için hazırlanıyor.

Adana Muharrem İnce için hazırlanıyor.

 

 

KENT- Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Pazar günü Adana’ya geliyor. En son referandum çalışmaları sırasında Adana’ya gelen Muharrem İnce İçin hazırlıklar son hızla sürerken örgütler “Adana tarihinin en görkemli mitingi olacak” diyor. 

BİZLER HER KONUDA HAZIRIZ

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’yi Uğur Mumcu Meydanı’nda karşılayacak olan CHP Adana Örgütleri  “ Bizler her konuda hazırız “ diyor. Pazar günü için yapılacak hazırlıkları görüşmek üzere Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Özgen ile CHP Çukurova İlçe binasında bir araya gelen CHP Çukurova İlçe Başkanı Zihneti Emre şöyle konuştu:

Adana tarihinin en görkemli mitingi olacak. Adanalı o gün Uğur Mumcu Meydanı’nda Muharrem İnce’yi bağrına basacak. Beklediğimiz, özlediğimiz Türkiye’nin, özlenen Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ile Adana halkı geleceğine sahip çıktığını var gücüyle haykıracak. Bizler her konuda hazırız dedi.  

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ

CHP Çukurova İlçe Binasında yapılan toplantıda CHP Çukurova İlçe Başkanı Zihneti Emre’den sonra söz alan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar salonu dolduran partililere şöyle seslendi:

Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’yi karşılamak için yapılacak hazırlıkları görüşmek üzere geldiğim ilçe binamızda gördüğüm tablo beni fazlasıyla heyecanlandırdı. Bugün buraya toplanan Cumhuriyet Halk Partililer diyor ki” Uğur Mumcu Meydanı’nda 100 Binler olacağız. Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce olacak”.  Adanalı, Adana tarihinin en görkemli karşılama töreni ile bütün Türkiye’ye mesaj verecek” Türkiye’ye Güvence Muharrem İnce”  dedi. Bu süreçte bizler de üzerimize düşeni elbette ki yapacağız diye ekledi. 

YILLARCA UNUTULMAYACAK

Çukurova İlçe Belediye Başkanı Soner Çetin’in şehir dışında olması nedeniyle toplantıya Soner Çetin’i temsilen katılan İsmail Özgen şöyle konuştu:

Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce ile Adanalıların buluşması ilk değil; ancak bu kez Cumhurbaşkanı adayı olarak karşılayacağız, Uğur Mumcu Meydanı’nda düzenlenecek bu miting yıllarca unutulmayacak dedi.

 

 

 

 

 


Yorumlar (1)
    Google