• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 16 Şubat 2019
  • 14:32
 
Adana ESOB'ta sıcak bayramlaşma Adana Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde (Adana ESOB) Düzenlenen CHP Adana Milletvekili Adayı Müzeyyen Şevkin'in de katıldığı Geleneksel Bayramlaşma Töreni Samimi bir havada gerçekleşti.

Adana ESOB'ta sıcak bayramlaşma

Adana ESOB'ta sıcak bayramlaşma

 

Adana Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde (Adana ESOB) Düzenlenen CHP Adana Milletvekili Adayı Müzeyyen Şevkin'in de katıldığı Geleneksel Bayramlaşma Töreni Samimi bir havada gerçekleşti.

 Başkan Sözütek, şehitlerimiz başta olmak üzere 3 günlük bayram tatilinde trafik canavarına kurban giden çok sayıda vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diledi.

 

 

 

KENT- Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde (Adana ESOB) düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreni, sıcak ve samimi bir havada gerçekleşti.

 

Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek'in makamındaki bayramlaşma törenine CHP Adana Milletvekili Adayı Müzeyyen Şevkin ile ESOB Başkan Vekilleri, Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Şoförler ve Kamyoncular Esnaf Odası Başkanı Kenan Yılmaz, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Başkan Yardımcısı, Adana Marangoz - Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Yalçın Avcı, Denetim Kurulu Üyeleri, Adana Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Rabia Ülkü Uçar, Adana Kuyumcular Esnaf Odası Başkanı Oğuz Başman, Disiplin Kurulu Üyeleri, Adana Sebze - Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Mesut Yalı,  Adana Sütçüler, Yoğurtçular Esnaf Odası Başkanı Memduh Özalp ile çok sayıda esnaf odası başkanı da iştirak etti.

 

Birlik Başkanı Sözütek, kurum personeli tarafından kapıda kolonya ve çikolata ikram edilerek karşılanan Milletvekili Adayı Müzeyyen Şevkin ve  tüm Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Esnaf Odası, Kooperatif Başkanları ile ayrı ayrı tokalaşarak bayramlaştı.

 

 

Çay ve kahve ikramlarıyla sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette, Birlik Başkanı Sözütek ve Milletvekili Adayı Şevkin ile Oda Başkanları ülke ve esnaf - sanatkar meseleleri üzerine konuşarak çözüm konusunda görüş alışverişinde bulundular. Başkan Sözütek, CHP Adana 3.Sıra Milletvekili Adayı Müzeyyen Şevkin'e, "Adana ESOB Esnafın Bölgesel Sorunları Raporu"nu takdim ederek, çözüm konusunda destek sözü aldı.

 

Başkan Sözütek, başta şehitlerimiz olmak üzere son günlerde yaşanan trafik kazaları yüzünden yaşamlarını yitirenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır dilerken, törene katılan misafirleri ile yönetim kurulu üyeleri, esnaf odası başkanlarına ayrı ayrı teşekkür ederek, sağlık, mutluluk ve başarı diledi.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

 


Yorumlar (1)
    Google