• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 18 Ocak 2019
  • 16:57
 
24 Haziran Türkiye’nin dönüm noktası olacak AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLİ A. ADAYI DR. ÖZGÜR KARA:

24 Haziran Türkiye’nin dönüm noktası olacak

AK Parti Adana Milletvekili a. Adayı Dr. Özgür Kara, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin Türkiye’nin dönüm noktası olacağını söyledi. Dr. Özgür Kara, “Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bir neferi olmak ve bu kutlu milletin gönül rızasını kazanmak için AK Parti’den Adana milletvekili aday adayı oldum" dedi.
Kamudaki görevinden ayrılarak AK Parti’den 27. dönem milletvekili a. Adayı olan Dr. Özgür, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Ziyaretlerini ilçe teşkilatları üzerinde yoğunlaştıran Dr. Özgür Kara, ‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ anlayışıyla göreve talip olduğunu söyledi.
Türkiye’nin hassas bir dönemden geçtiğine işaret eden AK Parti Adana Milletvekili a. Adayı Dr. Özgür Kara, “2018 yılının Haziran ayında ülkemizin ve dolayısıyla Adana’mızın geleceğini belirleyecek çok önemli bir genel seçim yaşayacağız. Ülkemizin, milletimizin daha bağımsız, daha müreffeh daha kuvvetli bir ülke haline gelip gelmeyeceğini oylayacağız. Bölgesinde söz sahibi, güçlü bir Türkiye istemeyen dış güçler ve içerideki işbirlikçilerin son bir gayretle “bölgesel güç / küresel aktör” olma yolundaki ülkemizin önünü kesme çabalarını yoğunlaştıracağı bu seçim döneminde, gönlü memleket sevgisiyle dolu olan her kardeşimize gücü oranında bir görev düşmektedir” diye konuştu. 
“SIRADAN BİR SEÇİM OLMAYACAK”
 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimin sıradan bir seçim olmadığının altını çizen Dr. Özgür Kara, “24 Haziran seçimleri ülkemizin geleceği, Türkiye’nin dönüm noktasıdır. Böylesine hassas bir dönemde birinci önceliğimiz Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü bir oy çoğunluğu ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Cumhurbaşkanı olarak seçilmesi için canla başla çalışmaktır. Mazlum milletlerin kurtuluş umudu olan, her türden işgal, kuşatma ve katliamlara karşı direnen bir Türkiye'nin, direnişinin sembolü ve yıkılmaz liderinin milletimizin teveccühüne her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu aşikardır. Bu kutlu yürüyüşte, bu onurlu davada her türlü şer odakları ve karanlık güçler karşısında dik bir duruş sergileyen liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında saf tutup, davaya güç katmak için bu mücadeleye milletçe destek olmak vatan borcumuzdur” şeklinde konuştu.

 “TÜRKİYE’NİN AK PARTİ’YE İHTİYACI VAR”
Türkiye’nin birlik ve beraberliğinin sağlanması ve istikrar ortamının devam etmesi için AK Parti’ye büyük görevler düştüğüne de vurgu yapan 27. Dönem Adana Milletvekili a. Adayı Dr. Özgür Kara, “Ülkemizin lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bir neferi olmak, liderimizin 2023, 2053, 2071 hedeflerini yakalamak, ilimizi ve ülkemizi müreffeh seviyelere taşımak, içeride ve dışarıda bütün düşmanlarına karşı çelik gibi sağlam, elif gibi dimdik durmak, bu aziz milletin gönül rızasını kazanmak ve memleketimize karşı hizmet borcumuzu ödemek için, 24 Haziran Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde göreve talip olduk. Bizler önce Allah’a sonra halkımıza güveniyoruz. Halkımız olmadan hiçbir yere varamayız. Bizi biz yapan, Ak Partiyi lider ve dünyada söz sahibi yapan halkımızdır. Bizim tek hedefimiz ülkemizi ve memleketimizi çok daha güzel günlere taşıyabilmektir” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (1)
    Google