• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 26 Mayıs 2019
  • 06:18
 
01 ACADEMY’de tempo yüksek GENÇ ÇALIŞTIRICI BURHAN ŞEN ÖNDERLİĞİNDE ANTREMANLAR HUMMALI ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

01 ACADEMY’de tempo yüksek

KENT- Disiplinli antrenman metotları ve yenilikçi vizyonuyla BESYO hazırlama merkezi olan ’01 ACADEMY’ sıkı bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor. Haftanın 5 günü öğrencilerine mental ve fiziksel çalışmalar gerçekleştiren antrenör Burhan Şen, yine başarılarıyla adlarından söz ettireceklerini söyledi.

KORKAKLAR KAZANAMAZ
Haftanın 3 günü Çukurova Üniversitesinde 2 günü de fitness salonunda olmak üzere toplam 5 gün çalıştıklarının altını çizen antrenör Burhan Şen, “Korkaklar asla kazanamaz. Bizlerde korkmadan, yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Bizim içimizdeki heyecan ve kazanma arzusunu öğrencilerimize de aşılıyoruz. Eğer BESYO kazanmak isteniliyorsa korkakların burada işi asla olamaz” dedi.
YALNIZCA ANTRENMAN DEĞİL!
Her şeyin antrenmanla ibaret olmadığının belirten Burhan Şen, “Öğrencilerin beslenme, uyku saati ve dinlenmelerine de olabildiğince müdahale ediyoruz. Saha içinde olduğu kadar dışarıda da onların en büyük destekçisi oluyorum. Bunun yanı sıra psikolojik desteğimizde var. Sağlam bir kafa olmazsa yeteneklerin üst düzeyde olmasına rağmen kaybetme riskin her zaman vardır” diye konuştu.
BAŞARIMIZLA ADIMIZDAN SÖZ ETTİRECEĞİZ
01 ACADEMY olarak her zaman başarıya odaklandıklarını belirten Şen sözlerini şu sözlerle devam etti:”Bizleri tercih eden öğrencilerimizden sorumluyum. Onlara düzenli ve disiplinli çalışmayla üniversite kazanmaları en büyük amacımız. Bu sorumluluk bilincinde hareket ediyorum. Aileleri onları bizlere armağan etmiş. Bizlerde elimizden gelenin fazlasını yapıyor ve onların yanında oluyoruz.”
MUTLULUĞUN ADRESİ 01 ACADEMY
Bir gerçek var ki çalışmalarımız inanılmaz yorucu geçiyor. Kimin ne eksiği varsa onu tamamlamak bizim görevimiz. Ancak pestillerini çıkarsak dahi çalışma sonrası herkesi gözünde bir mutluluk var. Çünkü burada herkes birbirini seviyor ve en önemlisi saygı duyuyor. Bende bu güzel topluluğun başında biri olarak bu tablo benim inanılmaz hoşuma gidiyor. Demek ki doğru şeyler yapıyoruz.. Ne mutlu bize.”


Yorumlar (1)
    Google